ما شرکتی هستیم که معتقدیم در دنیای امروز و با پیشرفت های روزافزون علمی در عرصه فضای مجازی، نظام های توزیع سنتی کالا در کشور چاره ای جز تغییر ندارند. نیوشانیک به عنوان بخشی از شرکت مادری تحت عنوان «نیوشاداریان» مسئولیت بازاریابی و فروش محصولات تولید یا بسته بندی شده این شرکت را، از طریق تجارت مدرنی به نام بازاریابی شبکه ای بر عهده دارد.

نیوشانیک به مدیرعاملی احمد عیوضی در تاریخ 1391/03/27 تحت شماره 425800 و شناسه ملی 10320787428 در اداره ثبت شرکت ها و موسسات تجاری جمهوری اسلامی ایران به ثبت رسیده و در تاریخ 1391/03/27 جهت اطلاع عموم در روزنامه‌های رسمی و کثیرالانتشار آگهی شده است. در اساسنامه نیز موضوع شركت بازاریابی شبکه ای در امر توزیع کالا قید شده است. ما نخستین شرکت تولید و توزیع مواد غذایی در کشور هستیم که موفق به اخذ مجوز فعالیت بازاریابی شبکه ای از معاونت بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران در تاریخ 1391/04/21 گردیده ایم.

حرفه اصلی و خانوادگی موسس و مدیرعامل شرکت “تجارت چای” بوده است. این تجارت در خانواده «دریانی» قدمتی 70 ساله دارد و بر همین اساس نیوشانیک و سبد کالایی آن در وهله نخست تسلط بر بازار بکر و وسیع نوشیدنی های مدرن را هدف قرار داده است.

در حال حاضر بیش از 18 شعبه فعال در سراسر کشور داریم و با همراهی حدود 20000 مشاور فروش از طریق سازماندهی زیرمجموعه های فروش مستقیم، بستری قابل توجه و کاملاً شفاف جهت اشتغال‌زایی و کشف استعدادهای تجاری این کشور در اقصی نقاط مختلف ایجاد کرده ایم.

هدف نهایی و آرمانی ما فعالسازی پتانسیل تجاری نهفته ای است که در بسیاری از انسان ها وجود دارد، اما بعضاً به دلیل عدم وجود یک بستر کارا و مطلوب به ثمر نمی نشیند. دیدگاه های ما به سه بخش کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت تقسیم شده است و بکارگیری جامعه عظیم و بسیار توانمند زنان را به عنوان دیدگاه نهایی و بلندمدت خود تعریف کرده ایم. ما در نیوشانیک قالب های سنتی و محکم تجاری را کنار گذارده ایم و هر روز به فکر تغییر و بهبود هستیم. ایستادن و تماشا کردن برای ما بی معناست؛ این تجارت و انرژی موجود در آن ما را هر روز به جلو پیش می برد.

خلاصه طرح درآمدی جامع نیوشانیک

درآمد از فروش مستقیم

طرح پرداخت پلکانی فروش مستقیم

%24 – %8

پاداش های برترین های فروش مستقیم

سطوح پرداخت نشده از طرح پرداخت پلکانی

درآمد از فروش سطوح

طرح پرداخت پلکانی گروهی

%16 – %2

پاداش های مدیریت گروهی

%4

پاداش های دستیابی به هدف اولیه

%2

پاداش های مدیریت سازمانی

%2

پاداش های بنیانی

%1

پاداش های اولیه راهبری

%1

پاداش های مشارکت در راهبری

%1

پاداش های راهبری ارشد

% 0/5

پاداش های راهبری ممتاز

% 0/5

پاداش های ارتقاء رتبه

%1

پاداش های تثبیت رتبه

%1

نیوشانیک

نیوشانیک پارس