بیز

بازاریابان ایرانیان زمین ( بیز )

شرکت بازاریابان ایرانیان زمین که به اختصار ©BIZ نامیده می شود، با هدف اعتلای فرهنگ بازاریابی شبکه ای در ایران پا به عرصه وجود گذاشته و تمام تلاش و کوشش خود را در اجرای این امر مهم انجام خواهد داد. صنعت بازاریابی شبکه ای که بعد از گذشت بیش از یک دهه در کشور ما بعد از بومی سازی توانست جایگاه قانونی خود را پیدا کند، اکنون به عنوان یکی از قدرتمند ترین روش های فروش در ایران شناخته می شود که می تواند در آینده ای نزدیک الگوی فروش بسیاری از شرکت ها گردد ، در این راستا می تواند بسیاری از مشکلات مربوط به بیکاری در نسل جوان را برطرف نموده و اشتغالزایی انجام دهد. شرکت ©BIZاز طرح بازاریابی پیشرفته ای بهره برده که این طرح یکی از استاندارد ترین و بهترین روش های فروش در صنعت بازاریابی شبکه ای می باشد و در آن تمام استانداردها و معیارهای مورد ارزیابی توسط وزارت صنعت ، معدن و تجارت و نهادهای ذیربط که در صنعت بازاریابی شبکه ای در ایران وجود دارد، مورد عمل قرار گرفته است ، شرکت ©BIZ به صورت مستقیم زیر نظر کمیته نظارت بر بازاریابی شبکه ای وزارت صنعت ، معدن و تجارت فعالیت می نماید.

فعالیت شرکت ©BIZ معرفی و ارایه کالاها و خدمات معتبر در سبد فروش شرکت توسط بازاریابان و اعضای خود در قالب یک طرح درآمدزایی چند سطحی به مشتریان و مصرف کنندگان خود در سرتاسر ایران عزیز می باشد.
خاص بودن و بی همتا بودن محصولات شرکت به دلیل کیفیت بالا و تکنولوژی مورد استفاده در تولید و نوع خدمت رسانی آن که بصورت اختصاصی در اختیار شرکت قرار گرفته و عدم قابلیت کپی برداری از آنها که تحت قوانین کپی رایت بین المللی قرار دارد و همچنین ساختار درآمدزایی منحصر بفرد©BIZ این امکان را برای هر فردی ایجاد میکند تا به کسب درآمد سالم از طریق بازاریابی این محصولات بپردازد.

اُلویت اول مردم در جوامع صنعتی امروز، بهداشت و سلامتی جسم و روان بوده و هرچه تکنولوژی پیشرفت کند مضرات و آلودگیهای ناشی از آن بیشتر شده و این نیاز بیشتر احساس می شود، ما تلاش خود را خواهیم نمودتا سهم ما از بازار هدف با رشد روز افزونی روبرو گردد و بتوانیم سهم قابل توجهی از بازاریابی شبکه ای در ایران را در اختیار بگیریم.

جزئیات طرح سود دهی شرکت بیز
چگونگی شروع فعالیت بازاریابی شبکه‌ای در BIZ

هر فردی می‌تواند پس از آشنایی با شرکت بیز و نوع خدمات و محصولاتی که ارائه می‌دهد، تحت حمایت فردی که او را معرفی کرده، به عنوان مشتری ترجیحی اقدام به خرید محصولات مورد نظر نموده و از تخفیف خرده فروشی شرکت بیز برخوردار شود. همچنین در صورت تمایل می تواند با حضور در برنامه آموزشی شروع سریع، که توسط شعبات شرکت برگزار می‌گردد، با رعایت دقیق و گام به گام اصول صحیح انجام این تجارت، فعالیت کاری خود را آغاز کند. در این مرحله می‌تواند مشتریان ترجیحی جدید را معرفی کرده و با ارائه خدمات به آن‌ها گروه شخصی فروش خود را تشکیل دهند. سپس در صورت رضایت کامل از حمایت و عملکرد مدیران بالاتر می‌تواند وارد مرحله شبکه سازی و انجام فعالیت حرفه ای این کسب و کار شود.
طرح درآمدزایی شرکت بیز از پنج لایه اصلی تشکیل شده و مجموعا شامل 15 سطح مدیریتی می باشد.

جدول لایه های در آمد زایی

لایه اول: بازار مصرفمشتری ترجیحی
لایه دوم: گروه توزیعمشاور (توزیع کننده)
مشاور ارشد (سرپرست گروه توزیع)
کارشناس گروه توزیع
لایه سوم: گسترش و تیم‌سازیمدیر آموزش
راهبر یک ستاره
راهبر دو ستاره
راهبر سه ستاره
راهبر چهار ستاره
راهبر پنج ستاره
لایه چهارم: راهبریراهبر الماس
راهبر الماس آبی
راهبر الماس سیاه
لایه پنجم: مدیران اجراییسفیر بیز
سفیر طلائی بیز

 

جدول سطوح مدیریتی و راهبری

تعداد شاخه‌های الماستعداد شاخه‌های مدیریتیحداقل فروش گروهی ماهیانه*رتبه مدیریتی/راهبریلایه های مدیریتی
مشتری ترجیحیبازار مصرف
۱مشتری مستقیممشاور (توزیع کننده)گروه توزیع
2 شاخه با فروش حد اقل 500,000 تومان۲٫٠٠٠٫٠٠٠مشاور ارشد (سرپرست گروه توزیع)
٢ مشاور ارشد۵٫٠٠٠٫٠٠٠کارشناس (پرزنتور)
*2 شاخه با فروش حدأقل 7 میلیون تومان۲۰٫٠٠٠٫٠٠٠مدیر آموزشگسترش و تیم سازی
٢ مدیر آموزش در 2 شاخه مجزا** یا 2 شاخه 20 میلیون تومانی۵۰٫٠٠٠٫٠٠٠راهبر
٢ راهبر در 2 شاخه مجزا** یا 2 شاخه 50 میلیون تومانی۱۵۰٫٠٠٠٫٠٠٠راهبر الماسراهبری

2

*
۵۰۰٫٠٠٠٫٠٠٠راهبر الماس آبی

3

*
۱٫۰۰۰٫٠٠٠٫٠٠٠راهبر الماس سیاه
3
*
۳٫۰۰۰٫٠٠٠٫٠٠٠سفیر اجرائی بیزمدیران اجرایی
4
*
۵٫۰۰۰٫٠٠٠٫٠٠٠سفیر طلائی بیز

ارقام به تومان است

حدأکثر در 7 نسل اول *

 

تعاریف:

BP یا امتیاز فروش

هر محصول یک امتیاز فروش دارد که درصدی از قیمت آن محصول است. این امتیاز معیار پرداخت پورسانت از فروش شبکه برای نماینده های فروش می باشد. امتیاز فروش هر محصول در سبد کالای شرکت به هنگام سفارش محصول قابل مشاهده است.


شاخه

هر شخصی که شما به طور مستقیم معرفی می کنید، با تمام افرادی که مستقیم یا غیر مستقیم در سازمان فروش او ثبت نام کرده اند، یک شاخه را برای شما تشکیل می دهند.


 نسل

هر فردی که شما معرف وی می شوید و او مستقیماً توسط شما به عنوان نماینده شرکت مشغول به کار می‌شود در نسل اول شما قرار می گیرد. لازم به ذکر است که هیچ محدودیتی برای داشتن نماینده مستقیم وجود ندارد. تمام نمایندگانی که توسط نماینده های نسل اول شما معرفی می شوند، نسل دوم شما محسوب می شوند، و این روند برای نسل های بعدی هم به همین گونه ادامه می‌یابد.


 شرایط فعال بودن برای دریافت پورسانت از فروش مجموعه

در هر ماه تنها نمایندگانی می توانند از فروش مجموعه خود پورسانت دریافت کنند که در آن ماه حداقل فعالیت را در شرکت داشته و شرایط اشتغال به فعالیت را احراز نموده باشند. هر نماینده در هر ماه کاری باید حدأقل مبلغ ١٠٠٫٠٠٠ تومان از محصولات موجود در سبد کالایی شرکت را از طریق دفتر کار سایبری ثبت سفارش کرده باشد تا واجد شرایط دریافت پورسانت از فروش مجموعه خود گردد.


 قانون کمپرس  (نسل فعال)

فرض می کنیم مطابق شکل، شخص A شخص B را به عنوان نماینده در نسل اول خود معرفی کرده و شخص B نیز شخص E را، و E هم شخص I  را به ترتیب معرفی کرده اند. شخص I با فعالیت خوب خود توانسته شبکه فروش گسترده‌ای در نسل اول خود ایجاد نماید و میزان فروش بالایی را نیز به خود اختصاص دهد. چنانچه در آن ماه کاری، شخص B و E هیچکدام از شرایط فعال بودن را نداشته باشند، این شبکه فروش در اصطلاح کمپرس شده و در آن ماه شخص I در نسل اول شخص A قرار می گیرد و شبکه فروش او هم به نسل دوم شخص A  منتقل می‌شود. این منوال تا زمانی ادامه پیدا می کند که شخص B و E در یک ماه موفق به احراز شرایط فعال بودن شوند.


 فروش گروهی

مجموع کل سفارشات انجام شده در سازمان فروش شما قبل از کسر تخفیف خرده فروشی، بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده و هزینه های    پستی و سایر هزینه ها .


 خرید گروهی

مجموع کل سفارشات انجام شده در سازمان فروش شما بعد از کسر تخفیف خرده فروشی در گروه بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده و هزینه های پستی و سایر هزینه ها .


 فروش گروه شخصی

برای مشاوران و مشاوران ارشد، مجموع ثبت سفارشات افراد در سه نسل اول تیم شما با احتساب کمپرس، فروش گروه شخصی را تشکیل می‌دهد.

تبصره 1: ساختار جدا شونده در فروش گروه شخصی:
در سطح مشاور و مشاور ارشد چنانچه در شاخه‌ای (هایی) یکی از اعضای گروه شخصی شما به سطح مدیریتی بالاتر از شما رسیده باشد فروش شخصی آن فرد و همچنین نفرات پایین تر از آن فرد جزء فروش گروه شخصی شما محاسبه نخواهد شد.

مثال:

کل فروش گروه شخصی فرد B از فروش گروه شخصی A جدا شده و به عنوان فروش گروه شخصی A  محاسبه نخواهد شد.

مثال:
شخص A به رتبه مشاور ارشد رسیده و مبلغ 1٫٠٠٠٫٠٠٠ تومان در طول یک ماه کاری از فروشگاه شرکت ثبت سفارش انجام داده است. شخص B و C مشاوران نسل اول A هستند و هر کدام به ترتیب مبلغ 2٫٠٠٠٫٠٠٠ تومان و 5٫٠٠٠٫٠٠٠ تومان را در طول یک ماه کاری از فروشگاه شرکت ثبت سفارش کرده‌اند .
شخص B دو مشتری ترجیحی، و شخص C یک مشتری ترجیحی را مستقیماً معرفی کرده اند. شخصD ، مشتری ترجیحی D1 و همچنین شخص E را معرفی کرده که به رتبه کارشناس رسیده است. شخص D هم مبلغ 2٫٠٠٠٫٠٠٠ تومان ثبت سفارش کرده است. تمام مشتریان ترجیحی هر کدام مبلغ 3٠٠٫٠٠٠ تومان ثبت سفارش انجام داده اند . شخص E به این دلیل که رتبه مدیریتی بالاتر از شخص A دارد، در گروه شخصی وی قرار نمی‌گیرد.
فروش گروه شخصی A = فروش A + فروش B + فروش C + فروش B1 + فروش2B  + فروش D + فروش C1  + فروش D1
فروش گروه شخصی A  =     11٫2٠٠٫٠٠٠ تومان
فروش گروه شخصی B  =     2٫6٠٠٫٠٠٠ تومان
فروش گروه شخصی C  =     7٫6٠٠٫٠٠٠ تومان


 فروش تیم شخصی
از رتبه کارشناس و به بالا فروش تیم شخصی ملاک مشارکت افراد در پاداش‌ها می‌باشد؛ که برای هر رتبه به صورت زیر تعریف و محاسبه می‌گردد.
تبصره 2: برای تمام رتبه های در تعریف تیم شخصی، در هر شاخه که رتبه مدیریتی فرد زیر مجموعه شما بالاتر از رتبه خود شما باشد، ثبت سفارشات آن شخص و همچنین افراد زیر مجموعه او جزء فروش تیم شخصی شما محسوب نمی‌شود.
فروش تیم شخصی کارشناس:
–  (حداکثر فروش تیم شخصی 20 میلیون تومان)جمع ثبت سفارشات انجام شده در طول یک ماه کاری توسط خود کارشناس + جمع سفارشات کارشناسان شما + جمع سفارشات مشاوران ارشد شما

فروش تیم شخصی مدیر آموزش:
– جمع ثبت سفارشات انجام شده در طول یک ماه کاری توسط خود مدیر آموزش + جمع سفارشات مدیران آموزش شما + جمع سفارشات کارشناسان شما + جمع سفارشات مشاوران ارشد شما(حداکثر فروش تیم شخصی 20 میلیون تومان)

فروش تیم شخصی راهبر:
–  جمع ثبت سفارشات انجام شده در طول یک ماه کاری توسط خود راهبر + جمع سفارشات راهبران شما + جمع سفارشات مدیران آموزش شما + جمع سفارشات کارشناسان شما (حداکثر فروش تیم شخصی 20 میلیون تومان)

 

فروش تیم مدیریتی

فروش تیم مدیریتی راهبران الماس:
تبصره 3: در محاسبه فروش تیم مدیریتی راهبران الماس، شاخه‌ای که بیشترین فروش را دارد کنار گذاشته و در مابقی شاخه‌ها فروش را طبق تعریف محاسبه می‌کنیم. سپس فروش تیم مدیریتی در شاخه با بیشترین فروش را هم طبق تعریف ولی با ضریب 0.25 محاسبه و به بقیه فروش‌ها اضافه می‌کنیم.
تیم مدیریتی راهبر الماس:
– جمع ثبت سفارشات انجام شده در طول یک ماه کاری توسط خود راهبر الماس + جمع سفارشات راهبران الماس شما + جمع سفارشات راهبران شما + جمع سفارشات مدیران آموزش شما + جمع سفارشات کارشناسان شما(حداکثر فروش تیم مدیریتی 30 میلیون تومان)
تیم مدیریتی راهبر الماس آبی:
– جمع ثبت سفارشات انجام شده در طول یک ماه کاری توسط خود راهبر الماس آبی + جمع سفارشات راهبران الماس آبی شما + جمع سفارشات راهبران الماس شما + جمع سفارشات راهبران شما + جمع سفارشات مدیران آموزش شما(حداکثر فروش تیم مدیریتی 30 میلیون تومان)
تیم مدیریتی راهبر الماس سیاه:
– جمع ثبت سفارشات انجام شده در طول یک ماه کاری توسط خود راهبر الماس سیاه + جمع سفارشات راهبران الماس سیاه شما + جمع سفارشات راهبران الماس آبی شما + جمع سفارشات راهبران الماس شما + جمع سفارشات راهبران شما(حداکثر فروش تیم مدیریتی 30 میلیون تومان)


 مشتری ترجیحی
هر فردی می‌تواند در صورت تمایل شخصی، با ارائه مشخصات فردی خودش و کد معرف، از طریق وبسایت شرکت ثبت نام کند و مشتری ترجیحی شرکت شود.


 نمایندگان مستقل
در این شرکت به کسانی اطلاق می شود که مسئولیت ارائه، معرفی و فروش محصولات شرکت را به عهده می گیرند و در قبال فروش محصولات، از شرکت پورسانت دریافت می دارند. شرایط احراز نمایندگی در تبصره 2 شرح داده شده است.
بدیهی است برای توجیه افرادی که مایل به همکاری با شرکت، جهت ارائه و فروش محصولات می باشند، دوره های آموزشی شبکه سازی و فروش، توسط عده ای از کارشناسان این امر برگزار می گردد، تا نسبت به روش های بازاریابی شبکه ای سالم، کاملاً توجیه شده و انتخاب آگاهانه ای داشته باشند و متناسب با دوره‏های گذرانده شده، گواهی شرکت در دوره آموزشی برای افراد صادر می گردد.

 

نحوه ثبت نام اعضاء در شرکت

در این بخش هر فرد می‌تواند توسط یکی از نمایندگان مستقل یا مشتریان ترجیحی شرکت به عنوان مشتری ترجیجی در وبسایت شرکت ثبت نام نموده و از فروشگاه شرکت محصولات دلخواه خود را سفارش دهد. همچنین یک حساب کاربری دریافت می‌کند که از طریق آن می‌تواند سوابق سفارشات شخصی و وضعیت ارسال بسته‌های پستی را مشاهده، و در صورت تمایل مشتریان ترجیحی دیگری را هم به شرکت معرفی کند.

 

تبصره ۱ :

تمام مشتریان ترجیحی شرکت بیز میتوانند برای بار اول حدأکثر تا سقف 300،000 تومان از محصولات را به صورت مستقیم از فروشگاه شرکت خریداری نمایند

 

تبصره 2 :

چنانچه یک مشتری ترجیحی تا قبل از پایان ماه کاری، حداقل یک نفر را به عنوان مشتری ترجیحی جدید با معرفی مستقیم خودش ثبت نام کند و مشتری معرفی شده توسط او حداقل مبلغ 100،000 تومان از کالاهای شرکت را خریداری کند، شخص معرف در پایان همان ماه به رتبه مدیریتی مشاور ارتقاء پیدا می کند و از ابتدای ماه بعد واجد شرایط دریافت پورسانت به عنوان مشاور می گردد .
اگر فردی در همان ماه آغاز فعالیت طبق شرایط طرح سود دهی به رتبه مشاور ارشد یا بالاتر برسد ، در همان ماه از پورسانت های مورد نظر برای رتبه کسب شده طبق طرح سود دهی بهره مند می شود . افراد پس از رسیدن به رتبه مدیریتی مشاور به هیچ عنوان به رتبه مشتری ترجیحی تنزل نخواهند کرد، سایر رتبه های مدیریتی بایستی به طور ماهیانه احراز گردند .

 

«طرح سوددهی شرکت بازاریابان ایرانیان زمین»

۱- تخفیف خرده فروشی(کل افراد):

تمام نمایندگان مستقل و مشتریان ترجیحی فعال شرکت نیز از تخفیف خرده فروشی مطابق با جدول زیر برخوردار خواهند بود:

1-تا سقف 500.000 تومان خرید 3% BP تخفیف خرده فروشی

2-تا سقف 1.000.000 تومان خرید مازاد بر 500.000 تومان -%6 BP پاداش خرده فروشی

3-تاسقف 1.500.000 تومان خرید مازاد بر 1.000.000 تومان -%14 BP پاداش خرده فروشی

4-تاسقف 2.000.000 تومان خرید مازاد بر 1.500.000 میلیون تومان -%16 BP پاداش خرده فروشی

5- از 2.000.000 تومان به بالا مازاد بر 2.000.000 تومان -%27 BP  پاداش خرده فروشی کسب می نمایند.

فروش تا 500 هزار تومان

فروش تا 1 میلیون تومان

فروش تا 1.5 میلیون تومان

فروش تا 2 میلیون تومان

فروش بیش از 2 میلیون تومان

تمامی رتبه ها

تا رتبه راهبر(مشتری ترجیحی مشاور مشاور ارشد کارشناس مدیر آموزش و راهبر) اعمال می گردد

3% تخفیف خرده فروشی

6%پاداش خرده فروشی

14% پاداش خرده فروشی

16% پاداش خرده فروشی

27% پاداش خرده فروشی

 

2- پورسانت معرفی برای مشتریان ترجیحی(مشتری ترجیحی):
این پورسانت فقط به مشتریان ترجیحی تعلق می‌گیرد. شرکت بیز بابت معرفی مشتری جدید  7% از امتیاز خریداری شده توسط مشتری جدید را، به معرف او پرداخت می‌کند.
مثال: شخص A  در ماه اول شروع فعالیت خود، شخص B را به شرکت معرفی می‌کند . شخص B مبلغ 300،000 تومان از محصولات شرکت را از فروشگاه شرکت بیز خریداری می‌کند .
با فرض اینکه امتیاز محصولات خریداری شده توسط شخص B، 80% باشد شخص A مبلغ 800 16تومان به عنوان پورسانت حق معرفی دریافت خواهد کرد.
16،800 تومان =  7% × 240،000  = 80% ×300،000

تبصره 3 :

لازم به ذکر است که هیچ محدودیتی در معرفی مشتریان ترجیحی وجود ندارد و شما می توانید هر تعداد مشتری را که بخواهید به شرکت معرفی، و پورسانت حق معرفی دریافت کنید

 

تبصره 4 :

برای رتبه های مدبریتی مشلور به بالا، فروش مشتریان ترجیحی مستقیم فرد، در فروش گروه شخصی وی محاسبه می گردد

 

3- پورسانت فروش گروه شخصی(مشاور و مشاور ارشد):
تمامی مشاوران و مشاوران ارشد مطابق با جدول زیر از میزان امتیاز فروش انجام شده در سه نسل اول خود پورسانت دریافت می‌کنند.
با توجه به سهم خرده فروشی شخصی خودتان، شما می‌توانید طبق جدول زیر از فروش گروه شخصی خود درصد بیشتری را دریافت نمایید.

 

سفارشات شخصیتا یک میلیون و پانصد تومانبیش از یک میلیون و پانصد تا سه میلیون تومانبیش از سه میلیون تومان
درصد از گروه شخصی برای مشاوران% 1.5 BP3% BP% 3 BP
درصد از گروه شخصی برای مشاوران ارشد% 3 BP% 5 BP% 7 BP

 

4- پاداش خرده فروشی (مشاور و مشاوران ارشد):

تمامی همکاران مستقل که به رتبه مشاور و مشاور ارشد رسیده اند طبق جدول زیر پاداش خرده فروشی از امتیاز میانگین دریافت می نمایند .

سفارشات شخصی

از 500هزارتومان الی یک میلیون تومان

از یک میلیون الی 2 میلیون تومان

از 2 میلیون به بالا

درصد از فروش شخصی

3% BP

% 5 BP

% 7 BP

5- استخر پاداش مشارکت در گسترش بازار مصرف و فروش گروه شخصی ( لایه گروه توزیع)(مشاورارشد و کارشناس):

تمام کسانی که به رتبه مشاور ارشد و یا کارشناس رسیده باشند می‌توانند در گسترش بازار مصرف و بالا بردن فروش گروه شخصی مشارکت داشته باشند.
شرکت در پایان هر ماه مبلغ 2% از کل فروش خالص انجام شده (حجم خرید گروهی شرکت) را به تمام مشاوران ارشد و کارشناسان اختصاص می‌دهد؛ که 1 درصد به مشاوران ارشد و 1 درصد به کارشناسان اختصاص می‌یابد.
هر 500،000 تومان فروش در گروه شخصی برای مشاوران ارشد یک امتیاز،
هر 500000 تومان فروش در تیم شخصی برای کارشناسان، یک امتیاز محسوب می‌شود.
در ادامه پاداش هر فرد طبق فرمول زیر محاسبه می‌گردد:

پاداش مشارکت مشاوران ارشد(( مجموع امتیازات واجدین شرایط )/( 1% از فروش خالص شرکت))×امتیاز گروه شخصی

پاداش مشارکت کارشناسان(( مجموع امتیازات واجدین شرایط )/(1% از فروش خالص شرکت))×امتیاز تیم شخصی

6- استخر پاداش مشارکت در گسترش بازار مصرف و فروش گروه شخصی ( لایه گروه توزیع)(کارشناس و مدیر آموزش):

 

تمام کسانی که به رتبه کارشناس با فروش بالا تر از 10 میلیون تومان  و مدیر آموزش با فروش بالاتر از 30 میلیون تومان رسیده باشند می‌توانند در گسترش بازار مصرف و بالا بردن فروش گروه شخصی مشارکت داشته باشند.
شرکت در پایان هر ماه مبلغ 1.5% از کل فروش خالص انجام شده (حجم خرید گروهی شرکت) را به تمام کارشناسان و مدیران آموزش و کارشناسان اختصاص می‌دهد که 0.5% درصد به کارشناسان و 1 درصد به مدیران آموزش اختصاص می‌یابد.

پاداش مشارکت کارشناسان = (( مجموع امتیازات واجدین شرایط )/( 0.5 % از فروش خالص شرکت))×امتیاز کسب شده

 

پاداش مشارکت کارشناسان(( مجموع امتیازات واجدین شرایط )/(1% از فروش خالص شرکت))×امتیاز کسب شده

 

 

7-استخر پاداش در سطوح مدیریتی (لایه گروه توزیع و لایه گسترش و تیم سازی) (کارشناس و مدیرآموزش):
7% از فروش خالص شرکت در هر ماه به کارشناسان و مدیران آموزشی که در گسترش و تیم‌سازی مشارکت فعال داشته‌اند طبق توصیحات زیر اختصاص می‌یابد.

فروش 6 نسل اول هر فرد واجد شرایط محاسبه و هر 500،000 تومان از این فروش یک امتیاز برای وی محسوب می‌شود. و این امتیاز معیار مشارکت هر فرد در استخر پاداش قرار می‌گیرد. هر کارشناس می‌تواند حدأکثر 30 امتیاز و هر مدیر آموزش حدأکثر 90 امتیاز کسب کند.
.

پاداش مشارکت =  (( مجموع امتیازات واجدین شرایط )/( 7% از فروش خالص شرکت))×امتیاز شخصی

 

8-استخر پاداش مشارکت (مدیران آموزش ):

هر ماه 0.75 درصد از فروش خالص انجام شده بین کل مدیران آموزش توزیع می‌شود. هر 500،000 تومان فروش در تیم شخصی برای هر مدیر آموزش، یک امتیاز محسوب می‌شود.

پاداش مشارکت =  (( مجموع امتیازات واجدین شرایط )/( 0.75% از فروش خالص شرکت))×امتیاز شخصی

 

9- استخر پاداش مشارکت (راهبران):

در پایان هر ماه شرکت 2% از کل فروش خالص انجام شده در تمامی لایه ها را بین تمام کسانی که به رتبه راهبری رسیده‌اند تقسیم خواهد کرد. هر 500،000 تومان فروش در تیم شخصی یک امتیاز محسوب می‌شود در ادامه پاداش هر شخص بر اساس فرمول زیر محاسبه می شود:

پاداش مشارکت =  (( مجموع امتیازات واجدین شرایط )/( 2% از فروش خالص شرکت))×امتیاز شخصی

تبصره 4: راهبرانی که حدأقل سه شاخه با فروش بالای 10,000,000 تومان در سازمان خود داشته باشند، امتیاز تیم شخصی آن ها با ضریب 1.2 محاسبه می‌شود

 

10- استخر پاداش (راهبران):
تمام افراد با رتبه راهبر و بالاتر واجد شرایط دریافت این پورسانت هستند. 11% از کل فروش خالص شرکت طبق فرمول زیر بین راهبران تقسیم می گردد:
ابتدا امتیاز هر راهبر را محاسبه می کنیم:

ضریب مشارکت=  ( فروش 7 نسل فعال ×تعداد شاخه های

<تعداد شاخه های فعال طبق جدول زیر محاسبه می‌شود

رتبه راهبریتعداد شاخهحداقل فروش شاخه در 7 نسل فعال (تومان)
راهبر یک ستاره2
راهبر دو ستاره325,000,000
راهبر سه ستاره450,000,000
راهبر چهار ستاره550,000,000
راهبر پنج ستاره650,000,000

 

تبصره 8

اگر ضریب مشارکت بیشتر از کل فروش گروهی شد، کل فروش گروهی را به عنوان ضریب مشارکت شخص در نظر گرفته می شود.

نمایندگان مستقلی که به رتبه راهبر الماس و بالا رسیده اند ، جزء اشخاص برجسته شرکت به حساب آمده ، در صورتی که در یک ماه کاری به هر دلیل شرط فعال بودن را احراز نکنند ،جایگاه آنها کمپرس نخواهد شد .

در ادامه امتیاز هر راهبر طبق فرمول زیر محاسبه می شود:

امتیاز راهبر=500,000 / (ضریب مشارکت)

حدأکثر امتیازی که هر شخص می‌تواند کسب کند طبق جدول زیر مشخص می‌شود:

رتبهحداکثر امتیاز
راهبر400
راهبر الماس1,200
راهبر الماس آبی3,600
راهبر الماس سیاه6,000
سفیر اجرایی10,000
سفیر طلایی13,000

 

در نهایت هر راهبر با توجه به امتیاز خود در این پاداش مشارکت می کند.

 پاداش هر راهبر =  (11% از کل فروش خالص شرکت )/(مجموعه امتیاز واجدین شرایط )× امتیاز شخصی

 

11- پاداش مشارکت در فروش راهبران الماس(الماس،الماس آبی،الماس سیاه):
هر ماه 3% از فروش خالص شرکت با توجه به سهم فروش گروهی تیم شخصی آنها بین راهبران الماس به نسبت راهبران الماس 1.5 در صد و راهبران الماس آبی 1 درصد و راهبران الماس سیاه 0.5 درصد  تقسیم خواهد شد .
هر 1,000،000 تومان فروش در تیم مدیریتی یک امتیاز دارد و طبق فرمول زیر محاسبه خواهد شد :

پاداش راهبر الماس =  (3% از کل فروش شرکت )/(مجموع امتیاز واجدین شرایط )× امتیاز شخصی

12- پاداش مشارکت در فروش سفیران بیز(سفیراجرایی و سفیر طلایی):
هر ماه 1.25% از فروش خالص شرکت به طور مساوی بین سفیران اجرایی و طلایی بیز تقسیم می شود .
هر ماه 0.75% از فروش خالص شرکت به طور مساوی بین سفیران طلایی بیز تقسیم می شود .

دفتر مرکزی بـازاریابان ایرانیان زمین

تهران / خیابان سهرودی شمالی/جنب پمپ بنزین-کوچه تهمتن/پلاک13/طبقه اول
تلفن پاسخگو : 02143072
تلفن دفتر مرکزی : 02188750742
فکس : 02188518968
پست الکترونیکی : Info@Bizmlm.ir
آدرس سایت : www.bizmlm.ir

کاتالوگ محصولات بیز

نسخه چاپ شده

کاتالوگ محصولات بیز (بازاریابان ایرانیان زمین) دارای تمامی محصولات و عکس های جدید می باشد و آخرین محصولات اضافه شده در سبد کالایی در این کاتالوگ موجود می باشد.
تعداد کمی از آخرین نسخه این کاتالوگ باقی مانده است که می توانید با تخفیف ویژه خریداری کنید.