شبکه بادران گستران

شرکت شبکه بادران گستران به شماره ثبت ۴۰۸۹۲۶ با نام تجاری شبکه بادران مقدمات کسب مجوز خود از کمیته نظارت بر بازاریابی شبکه ای را از سال ۱۳۸۸ آغاز و بعد از طی مراحل قانونی و انجام بررسی های دقیق و اخذ تأییدیه های لازم ، در تاریخ ششم شهریور سال ۱۳۹۰ موفق به دریافت اولین مجوز بازاریابی شبکه ای ایران به شماره ۵۶۸۳۰۸-۴۲ از وزارت صنعت ، معدن و تجارت (مرکز امور اصناف و بازرگانان ایران) گردید .

موضوع فعالیت شرکت با توجه به اهمیت انرژیهای پاک (باد و خورشید) در زندگی روزمره و افزایش روز افزون استفاده از این انرژیها در کل دنیا و گسترش آن در داخل کشور ، فروش شبکه ای کالاهای مرتبط با انرژیهای نو می باشد . بی شک استفاده بی رویه از منابع فسیلی نه تنها باعث از بین رفتن این منابع می شوند بلکه موجب افزایش هزینه های روزمره زندگی ، ایجاد آلودگی های زیست محیطی و بیماریهای صعب العلاج می گردند . حفظ محیط زیست از وظایف همه ما است و همگی موظف هستیم کره زمین را عاری از آلودگی و پاک به نسل های بعدی بسپاریم ، این یک رسالت بزرگ و جهانی است .

پس از تاسیس و آغاز به فعالیت شرکت در سال ۱۳۸۸ و اخذ مجوز فعالیت به عنوان اولین شرکت بازاریابی شبکه ای قانونی کشور در شهریور ماه سال ۱۳۹۰ ، موسسین و شورای راهبردی شرکت با نگاهی پیشرو در سال ۱۳۹۱ اقدام به گسترش دامنه فعالیت خود در زمینه مشاوره سلامت ، بهداشت و زیبایی نمودند و با الهام از فلسفه وجودی بادران مبنی بر احترام به پاکی طبیعت ، تعاملی دو جانبه بین انسان و طبیعت را سرلوحه فعالیت و سیاست گذاری های خود قرار دادند .

بر اساس اصول پایه ای حاکم بر « شبکه بادران » ما در تلاشی دو سویه با بهره گیری از انرژی های پاک و ارائه محصولات مرتبط ، به تعهد جهانی خود مبنی بر حفظ و نگهداری طبیعت پاک و سالم پایبند بوده و از سوی دیگر با بهره گیری مسئولانه از طبیعت ، محصولاتی سالم و طبیعی را برای تضمین سلامت جامعه فراهم کرده ایم . رابطه دو جانبه انسان و طبیعت این فرصت را برای همه ما فراهم می کند تا با حفظ و نگهداری از محیط زیست ، امکان برخورداری از نعمتها و منافع موجود در طبیعت را برای روح و جسم خود فراهم نمائیم .

با این دیدگاه در سال ۱۳۹۱ برند BUT پا به عرصه وجود نهاد تا با تحت پوشش قرار دادن برنامه ها و محصولات پیشنهادی « شبکه بادران » در زمینه های بهداشت ، سلامت ، مراقبتهای تخصصی و عمومی برای کودکان ، نوجوانان و بزرگسالان و همچنین خدمات مُد و زیبایی ، طبیعت را با زندگی روزمره مشتریان خود پیوند دهد .

امروز برند BUT نمادیست برای تجارت جهانی بادران ( Baadraan Universal Trading ) که بر اساس احترام انسان به طبیعت بکر و زیبا شکل گرفته تا به انتظار شما برای دریافت بهترین پیشنهادات طبیعی و تضمین کننده سلامتی ، پاسخ دهد . BUT مجموعه ای کامل از محصولات طبیعی مورد نیاز خانواده را با بهترین کیفیت و موثرترین نتیجه برای پوست ، مو و سلامت شما فراهم نموده و با ارائه مشاوره تخصصی ، بهترین و موثرترین پیشنهاد را به شما ارائه خواهد کرد تا شما از هرگونه سردرگمی و نگرانی در انتخاب آسوده باشید.

مشروح طرح درآمدی بادران

عنواندرصد BV پرداختی
۱سود خرده فروشی%۲۵
۲پاداش گروهی%۱۸
۳پاداش تیم سازی%۱۸
۴پاداش مدیران%۲۰
۵پاداش بادران%۳۰
۶پاداش مشارکت
۷پاداش حمایت%۴٫۵ + سرریز
۸پاداش یکبار پرداخت

نکته : طبق قوانین درصد پرداخت ۴۰ درصد و سطوح پرداخت ۷ سطح مدیریتی میباشد.

تعاریف

 • قیمت مصرف کننده : قیمت درج شده بر روی کالا
 • ارزش تجاری (BV) : bv یا business volume در حقیقت مبلغی است که کلیه پورسانت ها بر پایه آن پرداخت می شود.
 • امتیاز تجاری (BP) : Bp امتیاز تجاری برای هر کالا است که مبنای ارتقاء رشد در پلکان موفقیت بادران می باشد.
 • پلکان موفقیت بادران : این پلکان شامل ۲۴ رده می باشد که شرایط دریافت هر سمت و رده در آن توضیح داده شده است و مبنای پرداخت پاداش و پورسانت میباشد (نمایش پلکان موفقیت)
 • راهنما: : افرادی به سمت راهنما دست می یابند که امتیاز کل سازمان آنها معادل ۸۰۰۰ یا بیشتر گردد.

نکات مهم در پلن درآمدی بادران

 • – پاداش خرده فروشی بصورت آنلاین در هنگام خرید محاسبه شده و از مبلغ فاکتور کسر می گردد لذا در این صورت پایان ماه مبلغ مجزایی به عنوان پاداش خرده فروشی پرداخت نمیگردد. همچنین میتوانید با تنظیم گزینه دریافت خرده فروشی در پایان ماه از درصد تجمیعی بر روی فروش خود برخوردار شوید. این گزینه در میز کار > پروفایل > مشخصات قابل تنظیم میباشد.
 • – جهت دریافت سایر پاداش ها انجام حداقل فروش ماهانه بالای یکصد هزار تومان ضروری است.
 • – گروه شخصی شما شامل خرید شخصی شما نیز میشود. مبالغ دیده شده در میز کار پس از جمع فروش شخصی است.
 • – کلیه پاداش های نقدی و بج های هر سمت تنها یک بار قابلیت پرداخت خواهند داشت.
 • – برای دریافت پاداش های نقدی و بج ها، گذراندن شرط زمانی سمت ها ضروری است.

نکات مهم در خصوص مشتریان ترجیحی:

 • ۱- در هیچ کدام از پاداش های پلن در آمدی ، مشتری ترجیحی بعنوان یک دست محسوب نمیگردد.
 • ۲- فروش مشتریان ترجیحی در فروش گروه شخصی توزیع کننده معرف جمع زده خواهد شد و در جمع فروش سازمانی تمامی سرگروه های وی دیده خواهد شد.
 • ۳- مشتریان ترجیحی به هیچکدام از رده های مدیریتی و سمت های تعریف شده در پلن درآمدی دست نخواهند یافت.
 • ۴- هیچ کدام از پاداش های تعریف شده در پلن درآمدی برای مشتریان ترجیحی قابل محاسبه نمیباشد.
 • ۵- به دلیل برنامه های تشویقی و تخفیفات ارائه شده برای مشتریان ترجیحی ارزش تجاری (BV) کالاهای ارائه شده در فروشگاه مشتریان ترجیحی با کالاهای وب سایت توزیع کنندگان (سایت اصلی) متفاوت است.
 • ۶- امتیاز تجاری (BP) کالاهای ارائه شده در فروشگاه مشتریان ترجیحی با کالاهای وب سایت توزیع کنندگان (سایت اصلی) برابر است.
 • ۷- درصد پورسانت خرده فروشی از خریدهای مشتریان ترجیحی به توزیع کننده معرف تعلق خواهد گرفت.
 • ۸- برای مشتریان ترجیحی کد واحد بازاریابابی صادر نخواهد شد.
 • ۹- مشتری ترجیحی از ماه اول ثبت نام همانند توزیع کنندگان تنها با خرید ماهانه ۱۰۰ هزار تومان فعال محسوب میگردند.

تخفیفات و برنامه های تشویقی خریداران

تخفیفات به صورت زیر اعمال خواهد شد:

 • تخفیف دائمی کالاها : معادل ۵ الی ۲۵% قیمت مصرف کننده کالا برای توزیع کنندگان می باشد که جایگزین n+1 وn-n و ۵ درصد تخفیفی است که تاکنون اعمال می شده. این تخفیف در پایان ماه محاسبه و پرداخت میگردد.
 • تخفیف کلی فروشی: توزیع کنندگانی که در یک فاکتور بیش از ۵ میلیون تومان خرید نمایند. علاوه بر سایر تخفیفات تا ۵۵% کالای اضافه را بعنوان تخفیف کلی فروشی دریافت می نمایند و BV , BP بر اساس طرح انتخابی کاهش پیدا خواهد کرد.
 • برنامه های تشویقی: همانند برنامه های هشت سال قبل، شرکت با توجه به مناسبتهای مختلف تخفیف و یا جوایزی را برای خریداران در نظر خواهد گرفت.

طرح درآمدزایی

نکته: طرح درآمدزایی از ارزش تجاری (BV) محاسبه می شود.

۱٫ سود خرده فروشی

هر توزیع کننده با توجه به حجم خرید از ۰٫۰۱% تا ۲۵% از حجم BV را بصورت پلکانی تا سقف فروش ۲٫۵ میلیون تومان دریافت می نماید. مازاد بر ۲٫۵ میلیون تومان خرده فروشی تا هر مبلغی همان ۲۵% از BV را دریافت می نماید.
بعنوان مثال شخصی که ۱۸,۰۰۰,۰۰۰ ریال خرید شخصی داشته است معادل ۱۸ درصد از ارزش تجاری (BV) خرید خود را بعنوان پاداش خرده فروشی دریافت خواهد کرد.

۲٫ پاداش گروهی

این پاداش مخصوص توزیع کنندگان قبل از رده راهنما می باشد. هر توزیع کننده از دستی که بیشترین فروش را دارد ۸% از BV ، دست بعدی ۱۳% از BV و دست بعدی ۱۸% از BV را دریافت می کند.

دست اولدست دومدست سوم به بعد
%۸ (BV)%۱۳ (BV)%۱۸ (BV)

شرایط دریافت

۱- داشتن حداقل ۱۴۰۰ امتیاز (BP)
۲- داشتن حداقل یک دست ۷۰۰ امتیازی (BP)
۳- جمع امتیاز دست های کوچک و امتیاز شخصی جمعا بالاتر از ۷۰۰ امتیاز(BP)

سقف دریافت

۱- سقف دریافت از BV دست بزرگ معادل ۴ برابر BV دست های کوچک میباشد.

نکته: توزیع کننده ای که به سمت راهنما دست یابد از این پلن هیچ مبلغی را دریافت نمی کند.

۳٫ پاداش تیم سازی

این پاداش مخصوص توزیع کنندگان رده راهنما می باشد. این توزیع کنندگان از بزرگترین دستش ۸% از BV، از دست بعدی ۱۳% از BV و سایر دست ها ۱۸% از BV را دریافت می کنند.

دست اولدست دومدست سوم به بعد
%۸ (BV)%۱۳ (BV)%۱۸ (BV)

شرط دریافت

۱- رسیدن به رده راهنما

سقف دریافت

سقف دریافت از دست بزرگ معادل ۴ برابر مجموع سایر دست ها تا سقف ۲۵ میلیون BV میباشد.

نکته : توزیع کننده ای که به سمت سرپرست (دو دست ۹ هزار BP) دست یابد از این پلن هیچ مبلغی دریافت نمیکند.

۴٫ پاداش مدیران

این پاداش مخصوص توزیع کنندگان سرپرست می باشد.این توزیع کننده از دست بزرگترین راهنمایش %۱۰از BV ، از دست راهنمای بعدی ۱۵% از BV و از سایر دستهای غیر راهنما ۲۰% از BV را دریافت می کند.

دست اولدست دومدست سوم به بعد
%۱۰ (BV)%۱۵ (BV)%۲۰ (BV)

شرط دریافت

۱- رسیدن به رده سرپرست (داشتن ۲ دست ۹ هزار BP و ۳۰۰ BP در گروه شخصی)

نکته: توزیع کننده ای که به سمت مولد دست یابد از این پلن هیچ مبلغی را دریافت نمی کند.

سقف دریافت

امتیاز گروه شخصی (BP)سقف محاسبه (BV) از هر دست
۳۰۰۱۵ میلیون
۷۵۰۲۵ میلیون
۱۲۵۰۳۵ میلیون
۲۵۰۰۵۰ میلیون

۵٫ پاداش بادران

این پاداش مخصوص توزیع کنندگان رده مولد به بالا می باشد.

رده مدیریتیشرط دریافت (BP)دست اولدست دومدست سومدست چهارمدست پنجمدست ششمشرط گروهی شخصیسقف محاسبه برای هر دست به میلیون BV
مولد۳ x 10000۱۰۱۵۲۰۲۱۲۱۲۱۷۵۰۲۵ برابر BV دست سوم تا سقف ۵۵ میلیون
مولد۳ x 10000۱۰۱۵۲۰۲۱۲۱۲۱۱۲۵۰۲۵ برابر BV دست سوم تا سقف ۷۵ میلیون
مولد۳ x 10000۱۰۱۵۲۰۲۱۲۱۲۱۲۵۰۰۳۰ برابر BV دست سوم تا سقف ۹۰ میلیون
چابک۴ x 12000۱۰۱۵۲۰۲۲۲۴۲۴۱۲۵۰۳۵ برابر BV دست چهارم تا سقف ۹۵ میلیون
چابک۴ x 12000۱۰۱۵۲۰۲۲۲۴۲۴۲۵۰۰۴۰ برابر BV دست چهارم تا سقف ۱۲۰ میلیون
راوی۵ x 20000۱۰۱۵۲۰۲۳۲۵۳۰۲۵۰۰۱۵۰
گردباد۶ x 28000۱۰۱۵۲۰۲۳۲۵۳۰۰۱۸۰
رعد۷ x 36000۱۰۱۵۲۰۲۳۲۵۳۰۰۲۱۰
جهش۸ x 44000۱۰۱۵۲۰۲۳۲۵۳۰۰۲۴۰
ثبات۹ x 52000۱۰۱۵۲۰۲۳۲۵۳۰۰۲۷۰
کوشا۱۰ x 60000۱۰۱۵۲۰۲۳۲۵۳۰۰۳۰۰
شوالیه۱۱ x 68000۱۰۱۵۲۰۲۳۲۵۳۰۰۳۳۰

شرایط دریافت

۱- رسیدن به رده مولد به بالا
۲- داشتن گروه شخصی بر اساس جدول فوق

نکات مهم

 • ۱- در پاداش بادران در مولد ۳ دست ۱۰٫۰۰۰ امتیازی ، داشتن گروه شخصی مطابق جدول ارائه شده ضروری است. با این وجود چنانچه دست چهارم شما بین ۲۵۰۰ تا ۱۱۹۹۹ امتیاز باشد نیازی به گروه شخصی نمیباشد.
 • ۲- در پاداش بادران در چابک ۴ دست ۱۲۰۰۰ امتیازی، داشتن گروه شخصی مطابق جدول ارائه شده ضروری است. با این وجود چنانچه دست پنجم شما بین ۲۵۰۰ تا ۱۹۹۹۹ امتیاز باشد نیازی به گروه شخصی نمیباشد.
 • ۳- در پاداش بادران در رده راوی ۵ دست ۲۰۰۰۰ امتیازی ، داشتن گروه شخصی مطابق جدول ارائه شده ضروری است. با این وجود چنانچه دست ششم شما بالای ۲۵۰۰ امتیاز باشد نیازی به گروه شخصی نمیباشد.
 • ۴- در رده چابک ۴ دست ۱۲۰۰۰ امتیازی و راوی ۵ دست ۲۰۰۰۰ امتیازی در صورت عدم وجود گروه شخصی مطابق موارد اعلام شده، شخص واجد شرایط یک رده پایین تر از رده خود خواهد بود. بعنوان مثال شخصی که دارای ۴ دست ۱۲۰۰۰ امتیازی است و دست دیگری ندارد و گروه شخصی وی نیز کمتر از ۱۲۵۰ BP میباشد، از رده خود پاداشی دریافت نخواهد کرد و تنها واجد شرایط دریافت پاداش از رده مولد ۳ دست ۱۰٫۰۰۰ امتیازی با گروه شخصی ۲۵۰۰ امتیازی خواهد بود.

نکته: در پاداش های گروهی، تیم سازی، مدیران ، بادران فروش شخصی می تواند شرط پلن را باز کند اما وجهی از فروش شخصی در این پلن ها پرداخت نمی شود.

۶ – پاداش حمایت

معادل ۴/۵ درصد از ارزش تجاری بهمراه مبلغ باقیمانده و پخش نشده پاداش ها به این پلن و با شرایط زیر تعلق میگیرد

مشروح پاداش :

مبلغ قابل پرداخت در این پاداش بین توزیع کنندگان دارای امتیاز پاداش حمایت تقسیم میگردد. این پاداش بر اساس توضیحاتی که در ادامه آمده به استخر های امتیازی مختلف تقسیم شده و افراد بر مبنای میزان امتیاز کسب کرده از استخر واجد شرایط سهم می برند .

شرایط دریافت :

برای دریافت این پاداش داشتن حداقل سه دست ۱۰ میلیون تومانی و داشتن امتیاز از این پاداش ضروری است

روش دریافت امتیاز از پاداش حمایت :

هر بازاریاب در صورتی که بتواند برای خود بیش از یک دست راه اندازی نماید و نیز به افراد زیرمجموعه خود کمک کند تا بیش از یک دست راه اندازی نمایند ( دستی که در آن حداقل ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان فروش خورده باشد ) کسب امتیاز می نماید ، یعنی اگر مثلآ شما چهار دست داشته باشید سه امتیاز دریافت می کنید و نیز زیرمجموعه ای که دو دست داشته باشد برای شما یک امتیاز دارد ، زیرمجموعه ای که سه دست داشته باشد برای شما دو امتیاز دارد ( N = تعداد دستها ، امتیاز از هر فرد = N-1 ) و به همین ترتیب …

نکته ۱ : امتیاز های کسب شده بر مبنای اینکه در دست چندم شما باشد به صورت زیر ضریب می خورند :
دست یک : ضربدر ۱ ، دست دو : ضربدر ۳ ، دست سه : ضربدر ۵ ، دست چهار : ضربدر ۷ دست پنج : ضربدر ۹ ، دست شش : ضربدر ۱۱ ، دست هفت : ضربدر ۱۳ ، دست هشت : ضربدر ۱۸ دست نه : ضربدر ۲۳ ، دست ده : ضربدر ۲۸ ، دست یازده : ضربدر ۳۳

نکته ۲ : محاسبات امتیاز برای افراد تا نهایتآ هفت لول می باشد :

 • بازاریاب دارای سه دست ، تا سه سطح محاسبه می گردد .
 • بازاریاب دارای چهار دست ، تا سطح چهار محاسبه می گردد .
 • بازاریاب دارای پنج دست تا سطح پنج محاسبه می گردد .
 • بازاریاب دارای شش دست تا سطح شش محاسبه می گردد .
 • و بازاریاب دارای هفت دست به بالا تا سطح هفت محاسبه می گردد .

نکته ۳: معیار باز شدن هر دست در این طرح :

 • دست سوم : ساختن سه دست که هر دست ( ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ ) تومان باشد .
 • دست چهارم : ساختن چهار دست که هر دست ( ۱۵,۰۰۰,۰۰۰ ) تومان باشد .
 • دست پنجم : ساختن پنج دست که هر دست ( ۲۰,۰۰۰,۰۰۰ ) تومان باشد .
 • دست ششم : ساختن شش دست که هر دست ( ۲۵,۰۰۰,۰۰۰ ) تومان باشد .
 • دست هفتم به بعد : ساختن هفت دست به بالا که هر دست( ۳۰,۰۰۰,۰۰۰ ) تومان باشد .
مثال

در مثال فوق فرض بر این است که شخص A واجد شرایط دریافت پاداش حمایت میباشد.

دست بزرگ و در واقع دست اول فرد A ، فرد B می باشد ، و ایشان دارای سه دست می باشد ، پس برای فرد A ، ۲ امتیاز در بر خواهد داشت .

دست بزرگ و در واقع دست اول فرد A ، فرد B می باشد ، و ایشان دارای سه دست می باشد ، پس برای فرد A ، ۲ امتیاز در بر خواهد داشت .

دست دوم فرد A ، فرد D می باشد ، که ایشان نیز دارای دو دست می باشد ، پس برای فرد A ، یک امتیاز دارد ، همچنین در همین تیم ، فرد E هم دارای دو دست می باشد ، که برای فرد A یک امتیاز دیگر خواهد داشت ، که در مجموع می شود ۲ امتیاز ، ولی چون این دو امتیاز کسب شده در دست دوم فرد A می باشد ۲ امتیاز ایشان ضرب در سه شده که می شود ۶ امتیاز .

دست کوچک و در واقع دست سوم فرد A ، فرد C می باشد ، که ایشان دارای دو دست می باشد ، پس برای فرد A ، ۱ امتیاز در بر دارد ، ولی چون در دست سوم قرار دارد این یک امتیاز ضرب در پنج شده ، که می شود ۵ امتیاز .

در مجموع امتیاز فرد A در این مثال : ۱۵ = ۵ + ۶ + ۲ + ۲

 

شماره استخرتعداد دست ها برای ورود به استخرحداقل فروش در هر دست (تومان)
۱۳۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۲۳۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۳۳۴۰,۰۰۰,۰۰۰
۴۳۸۰,۰۰۰,۰۰۰
۵۳۱۶۰,۰۰۰,۰۰۰
۶۳۳۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۷۴۱۵,۰۰۰,۰۰۰
۸۴۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۹۴۶۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۰۴۱۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۴۲۴۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۲۴۴۸۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۳۵۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۴۵۴۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۵۵۸۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۶۵۱۶۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۷۵۳۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۸۵۶۴۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۹۶۲۵,۰۰۰,۰۰۰
۲۰۶۵۰,۰۰۰,۰۰۰
۲۱۶۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰
۲۲۶۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰
۲۳۶۴۰۰,۰۰۰,۰۰۰
۲۴۶۸۰۰,۰۰۰,۰۰۰
۲۵۷۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۲۶۷۶۰,۰۰۰,۰۰۰
۲۷۷۱۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۲۸۷۲۴۰,۰۰۰,۰۰۰
۲۹۷۴۸۰,۰۰۰,۰۰۰
۳۰۷۹۶۰,۰۰۰,۰۰۰

سایر نکات مهم پلن حمایت :

 • ۱- دریافت هر فرد از هر استخر به ۲۵ درصد کل ارزش آن استخر محدود میگردد. و مازاد آن بین سایر افراد و در صورتیکه در یک استخر تعداد نفرات کمتر از چهار نفر باشد بین سایر استخر ها تقسیم میگردد.
 • ۲- اگر استخر ها را بر اساس تعداد دست های لازم برای واجد شرایط شدن ، یک لاین در نظر بگیریم (بعنوان مثال استخر ۳ دسته ها لاین ۱ و استخر ۴ دسته ها لاین دو و ….) در هر لاین از استخر ها هر بازاریاب قادر خواهد بود حداکثر از M-1 استخر پاداش دریافت نماید که M تعداد دست های لازم برای واجد شرایط شدن در آن لاین میباشد.
 • بعنوان مثال اگر شخصی دارای ۳ دست ۴۰ میلیون تومانی است و واجد شرایط دریافت پاداش از لاین اول باشد ، تنها از ۲ استخر (۱-۳) این لاین بهره مند خواهند شد. استخر هایی که این شخص دریافت میکند استخر های شماره ۳ (۳ دست ۴۰ میلیونی) و استخر شماره ۲ (۳ دست ۲۰ میلیونی) خواهد بود و بدین صورت این شخص از استخر شماره ۲ و ۱ پاداشی دریافت نخواهد کرد. ( ازلاین سه دست ها دو استخر،لاین چهار دسته ها سه استخر و …)

۷ – پاداش مشارکت

معادل ۴ درصد از ارزش تجاری به این پلن و با شرایط زیر تعلق میگیرد.

حجم کل فروش از ابتداحداقل تعداد دست و حداقل حجم فروش هر دست از ابتدادرصد از کل مبلغ قابل پرداخت
۵۰,۰۰۰,۰۰۰۱۰,۰۰۰,۰۰۰ سه دست۱%
۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰ سه دست۱%
۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰۸۰,۰۰۰,۰۰۰ چهار دست۱%
۲,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰ چهار دست۱%

شرط دریافت

 • ۱- استپ یک : فروش کل شاخه ها در یک ماه ۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان ، در قالب حداقل سه دست ۵۰۰,۰۰۰ تومانی.
 • ۲-ا ستپ دو : فروش کل شاخه ها در یک ماه ۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان ، در قالب حداقل سه دست ۱,۵۰۰,۰۰۰ تومانی.
 • ۳- استپ دو : فروش کل شاخه ها در یک ماه ۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان ، در قالب حداقل چهار دست ۴,۰۰۰,۰۰۰ تومانی.
 • ۴- استپ دو : فروش کل شاخه ها در یک ماه ۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان ، در قالب حداقل چهار دست ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومانی.

نکته :در راستای تشویق فروش شخصی ، در این طرح فروش شخصی افراد نیز معادل یک دست در نظر گرفته می شود و نیز می توانند حجم فروش آنرا بر روی حجم فروش یکی از دست های خود اضافه نمایند . همچنین اگر فردی دارای دستی باشد که مدتی فعالیت و فروش داشته و بعد از آن به طور کامل اعضای آن دست لغو جایگاه نمایند ، حجم فروش آن دست از بین نمیرود و بر روی حجم فروش شخصی فرد اضافه می گردد .

نکته ۲: هر فرد تنها از یکی از استخرها (بالاترین) پاداش دریافت خواهد نمود.

مثال

فردی از ابتدای ثبت نام خود در دست اول خود ۲۱ میلیون تومان ، در دست دوم ۱۸ میلیون ، دست سوم ۱۴ میلیون فروش صورت گرفته ، این فرد در مجموع ۵۳ میلیون فروش داشته ، که در سه دست وی نیز حداقل ۱۰ میلیون تومان فروش داشته ، از اینرو واجد شرایط استپ اول این پلن می گردد .

۸ – پاداش یکبار پرداخت

پاداش های یکبار پرداخت از رده چابک به بالا پرداخت میگردد. شروط دریافت پاداش های یکبار پرداخت را در صفحه پلکان موفقیت مشاهده نمایید.

رده مدیریتیپاداش یکبار پرداخت (میلیون تومان)
سخنوران۰
تیم سازان۰
راهنمافقط بج سینه
سرپرستفقط بج سینه
مولدفقط بج سینه
چابک۴
راوی۵
گردباد۶
رعد۸
جهش۹
ثبات۱۲
کوشا۱۶
شوالیه۲۰
راهبر۲۵
راهبر ارشد۳۰
راهبر اجرایی۳۵
راهبر بنیان گذار۴۰
راهبر جهانی۵۰
راهبر کهکشانی۷۰
فرشته باد۱۰۰

رده های مدیریتی در بادران

این رده ها در شرکت بادران مشتمل بر ۲۴ رده می باشد بدین صورت که ۱۴ رده نیز بیش از رده های مشخص شده در ۹ معیار طرح سود دهی کمیته نظارت بر بازاریابی شبکه ای (دارا بودن حداقل ۱۰ رده مدیریتی) می باشد

نکته :در کل این طرح درآمدرایی بجز پلن خرده فروشی شرط فروش شخصی ۱۰۰ هزار تومان الزامی است .

آدرس: حاشیه ضلع شمالی کیلومتر ۲۰ اتوبان فتح
تلفن های تماس: ۰۲۱-۴۵۸۶۳ (بیش از ۳۰ خط)
شماره فکس: ۰۲۱-۴۵۸۶۳ (داخلی ۵)
ایمیل: info@baadraan.ir
آدرس سایت: www.bizmlm.ir