MLMSTUDY

وب سایت MLMSTUDY در زمینه اطلاع رسانی، مطلاب و آموزش بازاریابی شبکه ای (نتورک مارکتینگ) به طور گسترده فعالیت دارد. اعضای MLMSTUDY خود را در جایگاه مدیران آموزشی تلقی نکرده و رسالت خود را بر پایه انتقال مفاهیم، حفظ دستاوردها و ارزشهایی که توسط جامعه نتورک مارکتینگ خلق می گردد، استوار می داند.

این تیم با کمک و پشتیبانی شرکتهای فعال بازاریابی شبکه ای، لیدرها، اساتید و اهالی اهل قلم این حوزه، در تعاملی دو سویه با انتشار آخرین اخبار و اطلاعات بازاریابی شبکه ای و همچنین مقالات کاربردی بزرگان این صنعت، سعی دارد تا شما عزیزان، بتوانید با مراجعه به سایت های راه اندازی شده به بهترین ابزار و منابع لازم برای رشد خود و تیمتان دسترسی داشته باشید.

با توجه به فضای نتورک ایران وب سایت MLMSTUDY از همه ی شرکت ها حمایت می کند و اعلام بی طرفی می کند. ما با هر گونه بدگویی و بی احترامی در مورد شرکت ها، تیم ها و افراد برخورد می کنیم.

این تیم با در اختیار داشتن امکانات و افراد حرفه ای در زمینه عکاسی و گرافیک به انتشار ابزار مناسب برای نمایندگان مستقل شرکت ها می پردازد و از افرادی که در این زمینه مایل به همکاری هستند حمایت می کند.

ما معتقدیم که امروزه داشتن دانش، قدرت نیست بلکه به اشتراک گذاری آن قدرت است.