پروانه کسب بازاریابی شبکه ای به 2 شرکت جدید اعطا شد

بعد از حدود 13 ماه دو شرکت موفق به دریافت پروانه کسب یا مجوز صنفی فعالیت بازاریابی شبکه ای شده اند. خبر این موضوع توسط سایت ایران هشدار که مرجعی رسمی است اعلام گشته اما هنوز اسمی از شرکت ها در لیست سایت مرکز امور اصناف وارد نشده است که امیدواریم به زودی به روز رسانی شود.

سفیران یگانه بازاریابی

شرکت سفیران یگانه بازاریابی با شناسه صنفی 0466135439 در تاریخ 11/07/1396 پروانه کسب بازاریابی شبکه ای را برای مدت 5 سال تا تاریخ 11/07/1401از اتاق اصناف شهرستان تهران دریافت کرد. این شرکت با آدرس سایت www.sibmlm.ir هم اکنون مجوز فعالیت در بازاریابی شبکه ای را دارا می باشد.

شرکت سفیران یگانه بازاریابی (SIB) از شرکتهای وابسته به گروه صنعتی بازرگانی دیزل بندر جنوب D.B.J است که شرکت مزبور درسال 1383تاسیس و فعالیت خود را در زمینه ی تولید و عرضه روغن موتور جهت مصرف خودروهای سنگین دیزل و سواریهای بنزینی و نیز تولید واسکازین آغاز نمود.

این شرکت در سال 1392 با تغییر مدیریت، تولید هیدروکربنهای سبک و سنگین را نیز به خط تولید خود افزود و از سال 1394 تولید شوینده های صنعتی و شوینده های water less اتومبیل را نیز آغاز کرد همچنین تولید شوینده های خانگی و بهداشتی و مواد غذایی نیز از برنامه های در حال اجرای این شرکت می باشد. شرکت D.B.J هم اکنون در عرصه ی تولید، توزیع ، سرمایه گذاری ، صادرات و واردات انواع کالاهای مجاز فعالیت می کند و از سهامداران عمده ی شرکت SIB محسوب می شود.

تجارت وینا کران
تجارت وینا کران

تجارت وینا کران

و شرکت تجارت وینا کران با شناسه صنفی 0466179405 در تاریخ 30/08/1396 پروانه کسب بازاریابی شبکه ای را برای مدت 5 سال تا تاریخ 30/08/1401 از اتاق اصناف شهرستان تهران دریافت کرد این شرکت با آدرس سایت www.winna.ir هم اکنون مجوز فعالیت در بازاریابی شبکه ای را دارا می باشد.

شرکت تجارت وینا کران (سهامی خاص) به عنوان نمایندگی انحصاری فروش محصولاتWinna در ایران اسفند ماه سال ۱۳۹۴ به ثبت رسیده و فعالیت خود را آغاز نمود. محصولات Winna در رده محصولات مراقبت از پوست, آرایشی و سلامت فردی بر پایه ترکیبات خالص گیاهی و معدنی در لابراتوارهای تخصصی منتخب اروپایی فرموله و تولید می شود.

با توجه به تجربه بی نظیر بنیان گذاران وینا در زمینه فعالیت موفق با یکی از ۱۰ شرکت برتر فروش مستقیم دنیا و با استفاده از استانداردهای جهانی فروش این محصولات بصورت فروش مستقیم تک سطحی و از طریق وبسایت فروشگاهی شرکت صورت می گیرد.

منبع سایت ایران هشدار
از طريق اصناف بازاریابی شبکه ای
1 دیدگاه
  1. حسن می گوید

    به امید موفقیت بازاریابی شبکه ای. ممنون از مطالب خوبتون

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.