محصولات نتورک مارکتینگ آمریکایی در دیجی کالا

شرکت های بازاریابی شبکه ای (نتورک مارکتینگ) چند سالی است که، در ایران به صورت رسمی و قانونی و با اعطای مجوز از جانب اتاق اصناف وزارت صنعت و معدن و تجارت، مشغول به فعالیت هستند. این وزارت خانه تمامی شرکت های ایرانی و خارجی که فاقد این مجوز هستند را غیر قانونی اعلام کرده است و به هموطنان عزیز هشدار های لازم را در این زمینه اعلام کرده است.

اما تعدادی افراد این هشدار ها را جدی نگرفته اند و به واسطه پلن درآمدزایی جذاب و محصولات با کیفیت و منحصر به فرد شرکت های خارجی مشغول به فعالیت در این شرکت ها شده اند. یک از این شرکت های فعال در زمینه بازاریابی شبکه ای در کشور آمریکا، شرکت فوراور لیوینگ (Forever Living) است که تولید کننده بزرگ محصولات بر پایه آلوئه ورا در دنیا می باشد و محصولات بهداشتی و آرایشی و مکمل های غذایی را عرضه می کند.

فروش و توزیع محصولات بازاریابی شبکه ای در دنیا توسط بازاریاب ها صورت می گیرد و شرکت ها فقط به افراد بازاریاب خود با کد کاربری ثبت شده محصولات را به فروش می رسانند. فروش این محصولات توسط فروشگاه های آنلاین بزرگ یا فروشگاه های ذنجیره ای و مغازه ها مرسوم نیست و در صورت این اتفاق کل ساختار روش فروش بازاریابی شبکه ای را زیر سوال می برند.

اما به تازگی بزرگترین فروشگاه اینترنتی کشور به نام دیجی کالا تعدادی از محصولات شرکت فرواور لیوینگ را در سایت خود عرضه کرده است و با قیمت پایین تر از کمپانی به فروش می رساند. البته وب سایت دیجی کالا اسم فروشنده را “فروشگاه محصولات آلوئه ورا” اعلام کرده است و خود سایت به عنوان واسطه بسته بندی و ارسال محصولات را بر عهده دارد.

با توجه به این که این محصولات آمریکایی هستند و مربوط به یک شرکت نتورک مارکتینگ بزرگ می باشند این سوال پیش می آید که فروشگاه آنلاین دیجی کالا مجوز فروش این محصولات را چگونه به دست آورده است و این محصولات آیا مورد تایید وزارت بهداشت جمهوری اسلامی ایران هستند یا نه؟

وب سایت MLMSTUDY از مراجع ذیصلاح این خبر را پیگیری می کند. لطفا نظرات خود را ما به اشتراک بگذارید.

محصولات نتورک مارکتینگ آمریکایی در دیجی کالا

محصولات نتورک مارکتینگ آمریکایی در دیجی کالا

آدرس های این محصولات را می توانید در پایین در قسمت منبع مشاهده فرمایید.

منبع دی جی کالا خمیر دندان Forever Living شامپو Forever Living
3 دیدگاه
 1. امین نادری می گوید

  دیجیکالا انقد بی درو پیکر شده که هییچی ازش بعید نیست

 2. احمد می گوید

  واقعا انقدری که تعریف کردین خوبن
  محصولات منحصر بفرد نوشتین پس حتما خوبه دیگه

 3. رضایی می گوید

  ما ایرانی ها اگر قانون مند بودیم وضع مون این نبود.کاش پیگیری میکردند .واقعا محصولاتی عالی هستن.

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.