قوانین و مقررات عمومی :

رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده رویه و اصول تیم MLMSTUDY می باشد . در صورت تغییر در قوانین مندرج و رویه‏‌های تیم MLMSTUDY مراتب متعاقبا در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود.

ثبت سفارش :

کاربر پس از انتخاب محصول خود می بایست نسبت به ثبت سفارش آن در فروشگاه MLMSTUDY اقدام نماید. ثبت سفارش به معنی اعلام تایید کالای در خواستی از سوی کاربر به فروشگاه MLMSTUDY می باشد . هنگام ثبت سفارش، کاربر باید اطلاعات دقیق خود را از قبیل مشخصات فردی، نحوه پرداخت، نحوه ارسال کالا و آدرس محل ارسال را در فرم مندرج در صفحه تسویه حساب وارد نماید. انجام مراحل فوق در صورتی که کاربر اقدام به ثبت نام در فروشگاه MLMSTUDY کرده باشد تنها یکبار صورت می پذیرد. لازم بذکر است ثبت نام در فروشگاه MLMSTUDY علاوه بر تسهیل در عملیات ثبت سفارش مزایای دیگری مانند اطلاع از جشنواره ها و فروش های ویژه و برقرای ارتباط با فروشگاه به منظور خبر رسانی در سایر موارد را دارا می باشد.
تمامی اطلاعات وارد شده توسط کاربران در هنگام ثبت نام نزد فروشگاه MLMSTUDY محفوظ می ماند در همین راستا فروشگاه MLMSTUDY از خریدارن خود تقاضا دارد به منظور جلوگیری از بروز هرگونه مشکل و ضرر و زیان برای کاربر در هنگام ثبت سفارش، اطلاعات خود را با دقت و به درستی وارد نمایند.

دریافت سفارشات :

کلیه کالاهای سفارش شده از سوی کاربران قبل از ارسال توسط فروشگاه MLMSTUDY کنترل گردیده و پس از اطمینان کامل از صحت کالا نسبت به ارسال آن اقدام می گردد. کالاها با توجه به یکی از روش های حمل انتخاب شده هنگام خرید در بسته بندی های استاندارد و ایمن به مشتریان تحویل می گردد. مشتریان در هنگام تحویل کالا می بایست بسته بندی کالا را کنترل و سالم بودن آن را رسید نمایند و در صورت مشاهده هرگونه ایراد و مشکل در بسته بندی کالا ( مانند پارگی ، آب خوردگی و … ) که نشان از وجود مشکلات احتمالی در آن باشد، از تحویل گرفتن کالا خودداری نمایند و موضوع را به بخش خدمات پس از فروش سایت اطلاع داده و از همان طریق پیگیری نمایند. در غیر این صورت کاربر با امضا رسید دریافت کالا صحت مرسوله را تایید نموده و حق هرگونه ادعایی را از خود صلب می نماید.

روش های ارسال :

ارسال محصولات در فروشگاه MLMSTUDY به انتخاب کاربران در زمان ثبت سفارش و به یکی از روش های پست پیشتاز، پست سفارشی و یا ارسال توسط پیک ویژه صورت می پذیرد. در صورتی که کاربر ارسال توسط هر یک از خدمات شرکت پست را انتخاب نماید، مسئولیت تاخیر در ارسال یا بروز هرگونه مشکل احتمالی به عهده تیم MLMSTUDY مربوطه نبوده و مسئولیتی در این زمینه به عهده نخواهد داشت. بدیهی است انتخاب ارسال توسط هریک از خدمات شرکت پست مذکور به منزله آگاهی کاربر از شرایط و قوانین آن شرکت تلقی می گردد.

در صورت وارد نکردن کد پستی صحیح و برگشت خوردن بسته توسط پست تمام مسئولیت سفارش بر عهده مشتری است و هزینه ارسال دوباره دریافت خواهد شد.

پست سفارشی (سراسر کشور) {روش پیشنهادی ما}

تعرفه ارسال سفارشات با پست سفارشی پایین تر از پست پیشتاز می باشد. این روش حمل و نقل توسط همکاری تیم MLMSTUDY و شرکت پست جمهوری اسلامی برای کم کردن هزینه های مشتری ها فراهم شده است و به صرفه نیز می باشد.

زمان تحویل سفارشات با روش ارسال سفارشی بستگی به فاصله و مسافت تحویل گیرنده از فرستنده دارد که به ترتیب به شرح زیر است:

استانهای همجوار – زمان تحویل تا ۳ روز کاری
استانهای غیرهمجوار – زمان تحویل ۵ روز کاری
استانهای دور – زمان تحویل تا ۷ روز کاری

* محاسبه زمان تحویل بر اساس روزهای کاری و غیر تعطیل می باشد.

پست پیشتاز (سراسر کشور)

این روش ارسال، یکی از مطمئن ترین و سریعترین روشهای حمل و نقل کالا در کشور می باشد. روش ارسال “پست پیشتار” برای افرادی است که برای رسیدن بسته خود عجله دارند.

زمان تحویل سفارشات با روش ارسال پیشتاز به فاصله و مسافت تحویل گیرنده از فرستنده بستگی دارد که به ترتیب به شرح زیر است:

استانهای همجوار – زمان تحویل یک روزه (نهایتاً ۲ روز)*
استانهای غیرهمجوار – زمان تحویل دو روزه (نهایتاً ۳ روز)*
استانهای دور – زمان تحویل سه روزه (نهایتاً ۴ روز)*

* محاسبه زمان تحویل بر اساس روزهای کاری و غیر تعطیل می باشد.

پیک (فقط شهر تهران)

این شیوه ویژه همشهریان مناطق ۲۲ گانه شهر تهران می باشد، در این روش محصول شما در همان روز یا روز بعد به دست شما خواهد رسید و قبل از ارسال با شما تماس گرفته می شود تا در موقع تحویل کالا در محل حضور داشته باشید.

تحویل حضوری (فقط شهر تهران)

برای انتخاب تحویل حضوری باید قبل از سفارش با پشتیبانی سایت هماهنگ کنید.

– آدرس محل تحویل حضوری (تهران، بزرگراه شهید نواب صفوی، خیابان چهارراه رضایی، میدان بریانک) می باشد.

– شما می توانید در هنگام ثبت سفارش گزینه پرداخت هنگام تحویل را انتخاب کنید و به صورت نقدی یا کارت به کارت پرداخت کنید.

 

پیگیری سفارشات :

برای پیگیری سفارش خود برگه پیگیری سفارش را لطفا مشاهده و اطلاعات داخل فرم را تکمیل فرمایید تا پشتیبانی حمل و نقل رسیدگی کنند.

سفارش شما در صورتی که به صورت ارسال شده تغییر حالت پیدا کند یعنی سفارش شما به واحد حمل و نقل تحویل داده شده است.

نظرات کاربران :

MLMSTUDY برای کاربران خود فضایی ایجاد نموده است تا در آن بتوانند از نظرات یکدیگر بهره مند گردند تا انتخابی صحیح و مطمئن داشته باشند. از این رو خواهشمند است تا در ایراد نظرات شخصی خود کلیه اصول اخلاقی و قانونی را رعایت نمایید. در غیر این صورت تمامی مسولیت و عواقب قانونی آن بر عهده کاربر می باشد .
همچنین در صورت عدم رعایت کاربر در درج نظرات، MLMSTUDY نسبت به نشر و یا عدم نشر نظرات کاربران اختیار کامل دارد و در صورت تشخیص مسولین سایت مجاز به جلوگیری از دسترسی مجدد کاربر به سایت و حتی در صورت لزوم تحت پیگرد قرار دادن کاربر می باشد.
۱- در سایت امکان بحث و تبادل نظر با سایر کاربران، ثبت نظرات، پیشنهادات و سؤالات فراهم شده است. در این زمینه کاربران موظف هستند از درج هرگونه مطالب مغایر با اصول قانونی و اخلاقی، افترا آمیز، تهدید کننده حریم خصوصی افراد یا حقوق مالکیت معنوی و هرگونه مطالب ناشایست دیگر جداً خودداری نمایند، در غیراینصورت کلیه مسئولیت و عواقب قانونی آن بر عهده ایشان می باشد.
۲- فروشگاه در نشر یا عدم نشر نظرات کاربران دارای اختیار کامل می باشد.
۳- در صورتیکه کاربری نسبت به رعایت و ضوابط فروشگاه در درج نظرات توجه کافی نداشته باشد، فروشگاه مجاز است از دسترسی مجدد کاربر به سایت جلوگیری به عمل آورده و در صورت لزوم وی را تحت پیگرد قانونی قرار دهد.

تخفیف ها :

در ایام نوروز تخفیف ویژه ای روی همه محصولات در نظر گرفته می‌شود که مستقیما اعمال می‌شود.