فعالیت organo gold در ایران

اخیراً معضل دیگری در کنار معضلات روز بازاریابی شبکه ای، به وجود آمده و متأسفانه دامنه آن در حال گسترش است و آن معضل افزایش عضویت بازاریابان در شرکت های فاقد مجوز فعالیت بازاریابی شبکه ای است.

اخیراً معضل دیگری علاوه بر معضلات روز بازاریابی شبکه ای، به وجود آمده و متأسفانه دامنه آن در حال گسترش است و آن معضل افزایش عضویت بازاریابان در شرکت های فاقد مجوز فعالیت بازاریابی شبکه ای است. یکی دیگر از شرکت هایی که اقدام به جذب نماینده فروش نموده شرکت organo gold است. این شرکت یکی از شرکت های تولید قهوه و نوشیدنی های مشابه است که از سال 2010 به روش نتورک مارکتینگ اقدام به عرضه محصولاتش کرده است. این شرکت یک شرکت بین المللی بازاریابی شبکه ای است و در راستای دست یابی به رسالت شرکت که اهداء زندگی سالم به افراد است، اقدام به جذب نماینده فروش در شرکت های مختلف نموده است. یکی از کشورهای هدف این شرکت، کشور ما است.

متأسفانه با وجود اطلاع رسانی هایی که در این باب صورت گرفته و بارها تذکر داده شده است که مجوزی برای فعالیت شرکت های خارجی صادر نشده، اما باز هم شاهد هستیم برخی اقدام به عضویت و فعالیت به عنوان نماینده فروش این شرکت ها نموده اند.

از دلایلی که تأکید بر عدم عضویت در شرکت های فاقد مجوز به ویژه شرکت های خارجی وجود دارد، عدم امکان پیگیری حقوق بازاریابان است. قابل ذکر است در صورت احراز عضویت بازاریاب در شرکت های فاقد مجوز از وزارت صنعت، معدن و تجارت، با افراد عضو شده مطابق ضوابط و مقررات برخورد صورت خواهد گرفت؛ حتی اگر این شرکت ها دارای شهرت بین المللی باشند.

منبع : ایران هشدار

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.