شرکت فوراور لیوینگ (Forever Living Products)

از سال ۱۹۷۸، کمپانی فوراور لیوینگ پراداکتز (Forever Living Products) محصولاتی با بهترین کیفیت را تولید کرده که نیازهای سلامتی و زیبایی همواره در حال رشد جمعیت ما را بر طرف ساخته است. کیفیت و تنوع محصولات ما در طول سال ها به خوبی ثابت شده است. شما می توانید از کیفیت ماندگار محصولات و تحویل آن به مشتری در زمانی کوتاه، آسوده خاطر باشید. فوراورلیوینگ پراداکتز بیش از 40 سال در کشف، تولید و توزیع  محصولات سلامتی و زیبایی برپایه ی آلوئه ورا و فرآورده های زنبورعسل و دیگر گیاهان طبیعی پیشگام بوده و شهرتی جهانی دارد.

از آنجایی که زیبایی طبیعی از پوستی سالم و تمیز آغاز می شود و سلامت و پاکیزگی ریشه در طبیعت دارد، کمپانی فوراور لیوینگ محصولاتی صد در صد طبیعی  را در زمینه ی سلامتی، مکمل های غذایی، کنترل وزن، مراقبت های پوستی و شخصی، آرایشی و بهداشتی برای شما فراهم می‌نماید. این محصولات به کیفیت زندگی شما و اطرافیانتان کمک می‌کند. تنوع محصولات، تمامی نیازهای افراد را با هر شرایطی تامین می‌نماید. همچنین این محصولات به دلیل ماندگاری و شیوه ی خاص تولید کاملا منحصر به فرد هستند و شما آنها را با این کیفیت و این قیمت در هیچ کجای دنیا نمی‌توانید بیابید.

فوراور لیوینگمحصولات فوراورلیوینگ

کمپانی فوراور صاحب بیش از ۵۰ میلیون گیاه آلوئه ورا در جنوب تگزاس و جمهوری دومینیکن است و بزرگترین مزرعه ی آلوئه ورای دنیا با مساحتی بیش از 2600 هکتار در جمهوری دومینیکن در مالکیت این کمپانی می باشد. آلوئه ورا یا گیاه هزار درمان، گياهي بسيار مفيد با قدمتی بیش از ۴ هزار سال حاوی ۲۰۰ مكمل غذايي، ۲۰ نوع مواد معدني، ۱۲ نوع ويتامين و ۱۸ نوع آمينواسيد است و این مزایا باعث شده که این گیاه تاثيری شگفت انگيز داشته باشد. آمینواسیدها، واحدهای سازنده ی اصلی بدن انسان هستند؛ 8 نوع آمینو اسیدی که برای بدن انسان بسیار ضروری است، توسط خود بدن ما ساخته نمی شود و این ۸ نوع در گیاه آلوئه ورا وجود دارد. در واقع آلوئه ورا تنها منبع گیاهی ویتامین ب ۱۲ است. خواص مفید آلوئه ورا برای پوست، این ماده را به یکی از اجزای اصلی محصولات مربوط به پوست، زیبایی و آرایشی فوراورلیوینگ تبدیل نموده است. بیش از ۴۰۰ گونه گیاه آلوئه ورا وجود دارد. اما فقط یک گونه است که قدرت آرام بخشی و درمان بهتری دارد به نام آلوئه باربادنسیس میلر،  فوراور تنها از ژل داخلی برگ گونه‌ی آلوئه باربادنسیس میلر – بهترین گونه ی آلوئه ورا – در تولید محصولات خود استفاده می‌کند.

تمام مراحل کاشت، داشت و برداشت فوراور  به صورت دستی و طبیعی صورت می‌پذیرد. این موضوع کمک می کند تا خواص طبیعی ژل آلوئه ورا حفظ گردد. همچنین براي تولیدکودی 100% طبیعی برای پرورش آلوئه‌ورا از شيوه سنتی بز و گوسفند استفاده می‌کند. كه نه ضرري براي محصولات داشته باشد و نه به محيط زيست آسيب برساند.

آیا می دانید که فوراور دارای بزرگترین مکان های پرورش کندوهای زنبور عسل است و کندوهای مورد استفاده  در محلی ایده آل و محیطی دست نخورده و بکر قرار گرفته اند که عاری از هرگونه آلودگی مثل سموم آفتکش و دیگر آلاینده ها است؟ هم چنین، فوراور برای جمع آوری و نگهداری مواد اولیه در شرایط طبیعی از تجهیزاتی ویژه استفاده می نماید تا بتواند مرغوب ترین محصولات زنبور عسل را به دست شما برساند.

محصولات فوراور لیوینگتمام مراحل تهیه ی محصولات از کاشت و برداشت آلوئه ورا، پرورش و نگهداری کندوهای زنبور عسل و تولید و فرآوری مکمل های غذایی تا تثبیت و ماندگاری آنها در کارخانه های آلوئه ورای امریکا و فوراور نوتروسوتیکالز و نیز بسته بندی، حمل و نقل و توزیع در مالکیت کمپانی است.

مالکیت و مدیریت یکپارچه و داشتن دفاتر نمایندگی در بیش از ۱۶۰ کشور جهان، فوراور را به بزرگترین کمپانی خصوصی درایالت آریزونای آمریکا و یک شرکت چند میلیارد دلاری در دنیا تبدیل نموده است تا جایی که فروش آن در سال ۲۰۰۳ از مرز ۲ میلیارد دلار گذشت و در سال ۲۰۱۲ فروشی نزدیک به ۳ میلیارد دلار در سراسر جهان داشت.

گفتنی است که محصولات بر حسب کشوری که در آن اقامت دارید، مدت  زمان های متفاوتی دارای گارانتی برگشت پول برای مشتری و نیز گارانتی تعویض محصولات برای توزیع کنندگان است.

طرح درآمدزایی فوراور لیوینگ

هم چنین با طرح درآمدزایی فوراور، شما از ده منبع درآمدی برخوردار می شوید. این سخاوتمندانه ترین طرح پرداخت سود در این صنعت است. شما علاوه بر تمام سودهایی که ماهیانه از طرح درآمدزایی دریافت می‌کنید، در صورت واجد شرایط شدن، در سود سالیانه ی شرکت نیز سهیم خواهید شد و آن را در همایش‌های بین المللی که شرکت برگزار می کند، همراه با قدردانی از تلاشتان دریافت خواهید نمود و نیز در طول این سفر مهیج، میهمان شرکت خواهید بود. مبنای تمام پورسانت های پرداختی بر پایه قیمت های خرده فروشی (بدون تخفیف محصولات) است و نیز این شرکت سابقه‌ی درخشانی در پرداخت به موقع پورسانت های توزیع کنندگان دارد. در فوراور  بر خلاف شرکت های دیگر، شما به هیچ عنوان از سطح کاری یا عنوان شغلی خود نزول نمی کنید. به عنوان مثال در دیگر شرکت ها شما با تلاش فراوان به یک سطح کاری ارتقا می یابید؛ سپس برای ماندن در آن جایگاه باید مجددا هر ماه حداقل همان حجم فروش را در سازمانتان داشته باشید؛ در غیر این صورت به سطح کاری پایین تر نزول می کنید. اما در  فوراور با دستیابی به یک سطح کاری، این امتیاز برای شما همیشگی است و هیچ بازگشت به عقبی وجود ندارد و شما مادام العمر از تمام مزایای آن جایگاه بهره خواهید برد. مثلا هنگامي كه شما در فوراور به تخفيف 35 درصد مي رسيد، اين امتياز هميشگی است و ماهيانه، چه فروشی داشته باشيد و چه نداشته باشيد، هميشه محصولات را با 35 درصد تخفيف از فوراور دريافت می كنيد.

علاوه بر آن شما نه تنها نیازی به انبارداری محصولات (stock) ندارید؛ بلکه در قوانین این شرکت، این عمل امکان پذیر نیست. همچنین FLP با اعمال قانون بازپس گیری محصولات، ریسک شما را به صفر رسانده و این حمایتی است که درکمتر شرکتی دیده می شود. شرکت فوراورلیوینگ پراداکتز تمام محصولات یک سال اخیر فروخته نشده‌ی افرادی که توزیع کنندگی خود را لغو نموده‌اند، باز پس می گیرد و مبالغ آن را مسترد می‌نماید.

گروه اینترنت و فن آوری اطلاعات فوراور نیز  با استفاده از آخرین ابزارهای تکنولوژی و فن آوری روز از طریق سایت های نوین و بین المللی  شما را یاری می رساند تا تجارت خود را بسازید.

با محصولات عالی، یک سیستم بازاریابی جذاب و نیز تقاضای زیاد بازار، فقط به فرصتی که دارید، بیندیشید! ما مشوق شما هستیم که آن را در اختیار بگیرید و شروع کنید. شما دست آوردهای مالی بزرگی، برای خود و خانواده تان خواهید داشت که  تا سال ها آن را درو خواهید کرد.

رکس موان“یکی از بزرگترین منابع بیماری در دنیا جیب خالی است. اگر می خواهید مشکلات گوارشی یا اثرات بیماری افسردگی را کاهش دهید، به اشخاص یک فرصت درآمدزایی بدهید تا به اندازه ای که لیاقتش را دارند، درآمد کسب کنند، این یک درمان قدرتمند است”

رکس موان ـ رئیس / رئیس هیأت مدیره شرکت فوراورلیوینگ پراداکتز آمریکا

کارخانه فوراِورنوتروسوتیکالز (مکمل های غذایی)

این کمپانی برای توليد محصولات مکمل های غذایی، كارخانه اي با مساحت 7/700 متر مربع دارد كه مايه ی غبطه ی تمام شركت هاي صنعتی در اين عرصه است. هر سال بيش از 2 ميليارد قرص و كپسول، 20 ميليون بطری، 2 ميليون جعبه و 5 ميليون پوند (معادل حدودا دو و نيم تن) مکمل های گياهی، ويتامين، مواد معدنی، آمينو اسيد، مواد غذايی، بيوفلاونوئيد و پروتئين توليد مي كند و هر محصولی كه از اين ساختمان خارج می شود، از بالاترين استانداردهای كيفی دنيا برخوردار است. مايه ی افتخار آن هاست كه تمام پنجره های كارخانه به گونه ای طراحي شده كه هر كس مايل باشد، می تواند بيايد و از نزديك، وجب به وجب كارخانه و تاسيساتش را مشاهده نماید تا اطمينان يابد كه از بهترين مواد خام برای توليد محصولات استفاده می نمایند. به ندرت مي توانيد شركتی را در صنعت توليد مكمل هاي غذايي بيابيد كه چنين سختگيرانه عمل كند. اگر چه دولت آمریکا، استانداردهايی براي اين صنعت دارد و کمپانی نيز به آن استاندارد ها پايبند است. بسياری از آزمايش های كنترل كيفيت، آزمايش هايی نيستند كه از طرف انجمن دارو و غذای ايالات متحده آمريكا (FDA) يا ساير نهادهای تصميم گيرنده، اجباری و لازم الاجرا باشند. استاندارد فوراِور، يكي از چند گامي است كه آن ها فراتر از استانداردهای متعارف برداشته اند و آن را بخشی از استانداردهای كيفيت و برنامه ی ارتقای كيفيت خود به شمار می آورند.

در کارخانه ی محصولات مکمل های غذایی فوراِور، محصولاتی تولید می شود که به مردم سراسر دنیا کمک می نمایند که زندگی شادتر، بهتر و سالم تری داشته باشند.

آلوئه ورا فوراورلیوینگکارخانه آلوئه ورای آمریکا

«آلوئه ورای آمريكا» در دالاسِ تگزاس، مکان اصلي تمام عمليات توليد محصولات آلوئه کمپانی فوراور لیوینگ است. از همين جا، مزارع تگزاس و جمهوري دومينيكن، تجهيزات مربوط به فرآوری در ميسيون تگزاس و بيش از 8 ميليون بشكه آلوئه ورا سالانه و بسیاری از خطوط توليد موفق محصولات آلوئه ورا را كنترل می نمایند. فرآوری بيش از 8 ميليون بشكه ژل آلوئه ورا در سال، به هيچ وجه كار ساده ای نيست.

واحد مهندسی شيمی ، تمام مواد خام را با دقت و وسواس بررسي می كند و مقدار پي هاش، غلظت، رنگ، ظاهر، مواد نگهدارنده و اسيد اسكوربيك را قبل از آن كه واحد تركيب، از اين مواد خام در محصولات مختلف استفاده نمايند، كنترل می كند. هنگامی كه محصول نهايی ساخته شد، دوباره آن را با همان ميزان دقت كنترل می كنند تا زمانی كه اين محصولات، پس از بسته بندی، به دست توزيع كنندگان و مصرف كنندگان رسيد، مصرف كنندگان اطمينان داشته باشند كه هر محصولی با برچسب «آلوئه وراي آمريكا»، دقيقا همان چيزی است كه بايد باشد. طبق مقررات ایالات متحده برچسب روی محصولات باید بیشترین جزء تشکیل دهنده هر محصول را نشان دهد. شما می توانید این مورد را در اکثر محصولات فوراورلیوینگ مشاهده کنید که اولین و بیشترین جزء تشکیل دهنده هر محصول ژل خالص تثبیت شده آلوئه ورا است. كمپانی فوراِور ليوينگ، دانشمندانی زبده و جهانی را در استخدام خود دارد كه اين دانشمندان، پيشگامان توسعه ی محصول در سراسر جهان هستند. آنها موفق به طراحی و تهيه محصولاتیمتنوع و منحصر به فرد شده اند كه مرطوب كننده ها و ويتامين های طبيعی و اساسیِ مورد نياز پوست را به شما ارزانی می كنند و اثری كاملا طبيعی بر پوست تان می گذارند. محصولات مراقبت های پوستیِ ما مي تواند اثرات ناخوشايند محيط بر روی پوست را خنثا كند. همه اين محصولات به نحوی توليد می شوند كه ارزش غذايی اصلی شان حفظ شود و بتواند به سلامت جسماني و آرامش رواني شما منتهی شوند. تمام محصولات طبيعی بوده و مستقيما از طبيعت به دست شما مي رسند. برخی استاندارهاي صنعتي هستند كه توسط دولت تدوين گردیده اند. اين استانداردها در بالاترين سطح موجود تعريف شده اند و كمپانی فوراِور لیوینگ خود را كاملا متعهد به رعايت اين استانداردها می داند. يقينا فراتر از سطح دولتی به دنبال کسب گواهی ها و مجوزهای خارجی نيز هستند و البته تعداد زيادی از اين مجوزها و گواهی ها را نيز كسب نموده اند.

فعالیت Forever Living در ایران
منبع وب سایت فوراور لیوینگ
3 دیدگاه
 1. عرفان می گوید

  ممنون از اطلاعات خوبی که منتشر کردید

 2. BrianPug می گوید

  Thanks intended for giving like amazing content material.

 3. محمدعلي می گوید

  سلام وقتتون بخیر
  الان با این شرایط به نظر شما تو این شرکت اونم تو ایران کار کنیم یا نه؟
  یعنی عقلانیه؟

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.