اعطای مجوز فعالیت بازاریابی شبکه ای به شرکت سخت کوشان اریس

شرکت سخت کوشان اریس با شناسه صنفی ۰۴۶۶۷۲۵۰۶۷ پروانه کسب بازاریابی شبکه ای را برای مدت ۵ سال تا تاریخ “۱۴۰۳/۰۳/۱۸” از اتحادیه کشوری صنف کسب و کارهای مجازی دریافت کرده است.

شرکت سخت کوشان اریس با مدیریت آقای مسعود رویایی پروانه کسب بازاریابی شبکه ای را برای مدت ۵ سال از اتحادیه کشوری صنف کسب و کارهای مجازی دریافت کرد.

درباره شرکت سخت کوشان اریس

شرکت سخت کوشان اریس با کادر مدیریتی بسیار مجرب با یک دهه سابقه کاری در زمینه فروش مستقیم، اقدام به توزیع فروش محصولات آرایشی بهداشتی منحصر به فرد خود با برند بنوید کرده است.این محصولات کاملا گیاهی هستند و با استفاده از مواد اولیه با کیفیت از بهترین و اورگانیک ترین سازنده های برتر دنیا وارد شده و در کارخانه اریس تولید می شوند.

شیوه ای که شرکت سخت کوشان اریس برای توزیع محصولات خود در نظر گرفته است فروش مستقیم می باشد. چرا که با این روش می تواند محصولاتی با کیفیتی بسیار بالا را با قیمت تمام شده پایین تری نسبت به بازار در اختیار مصرف کننده نهایی قرار دهد و از طرفی می تواند بستری برای کسب درآمد اقشار مختلف جامعه بدون محدودیت و تنها مطابق با نیاز و توانایی هر فرد ایجاد کند.

رضایتمندی مشتریان بواسطه ارائه محصولات با کیفیت و خاص، به عنوان یک برند محبوب و مطرح شدن نام آن در کنار رقبای مطرح دنیا با کمک و همکاری مشاوران فروش توانمند و حرفه ای و داشتن مجموعه ای عظیم از مشاوران فروش موفق و شاد در اقسا نقاط دنیا که به رویاها و اهداف خود رسیده اند از چشم اندازهای اصلی شرکت است.

این شرکت با آدرس سایت www.arismarketing.ir هم اکنون مجوز فعالیت در بازاریابی شبکه ای را دارا می باشد.

100%
  • امتیاز مطلب
از طريق سخت کوشان اریس

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.