کتاب تنها راز موفقیت، دوام آوردن

درباره کتاب تنها راز موفقیت، دوام آوردن :

شبکه سازهای تازه وارد، این کتاب تنها راز موفقیت، دوام آوردن را بخوانید!

یارنل ها که درآمد چند میلیون دلاری و بیست سال سابقه ی کاری دارند، یک ساختار علمی جامع، محتوای برجسته و بیش از دویست توصیه برای ماندن و سود بردن در سال اول و ساخت یک پایه تجاری بلند مدت را ارائه می دهند. من این کتاب را به تمام دانشجویان بازاریابی چند سطحی توصیه می کنم. چارلز دبلیو کینگ؛ مدرس دانشگاه ایلینویس شیکاگو

مارک و رنه دو نفر از قدرتمندترین رهبران در صنعت ما هستند. تعهد آن ها به موفقیت دیگران و شهامت آنها در صحبت کردن از قلب و ذهن شان زندگی صدها هزار نفر را تغییر داده است.

طبق لغت نامه وبستر دوام آوردن (to survive) یعنی زنده ماندن و به ویژه حیات بعد از مرگ دیگران. نکته جالب در مورد بازاریابی از بسیاری از جهات این است که دوام آوردن، یعنی ادامه حضور در زمانی که بقیه تجارت را ترک کرده اند و این دقیقا همان چیزی است که باعث ثروت کلان می شود. فرسایش (از دست دادن اعضا) در تجارت ما فاکتور قابل توجهی است. در عین حال به ندرت افرادی را دیده ایم که در این تجارت به طور مستمر کار کرده اند و در نهایت به موفقیت نرسیده باشند.

نتیجه تحقیقات ما نشان می دهد که 95 درصد افرادی که ده سال در مارکتینگ دوام آورده اند، به ثروتی ورای توقعشان دست یافته اند.

ریشه های آغازین صنعت نتورک مارکتینگ به دهه 1940 باز می گردد. زمانی که شرکت Nutrilite Products فروش مواد غذایی را آغاز کرد و ده سال بعد شرکت Amway محصولات خانگی را عرضه نمود. طی پنجاه سال اخیر، این صنعت به شبکه ای قانونی و کارآمد جهت توزیع محصولات تبدیل شد که آن را برای موج بعدی و ورود به دنیای تجارت آماده کرد.

اگر اهل كسب و كار در بازار آزاد باشید و به تاسیس شركت‌ها و فروشگاه‌ها، نحوه كار آن‌ها و سرانجام‌شان دقت كرده باشید، حتما دریافته‌اید بسیاری از این تجارت‌های كوچك، پس از مدتی شكست خورده و برچیده می‌شوند. فارغ از دلایل این شكست‌ها و برچیده شدن‌ها، درصد بالایی از آن‌ها در سال های اول اتفاق می‌افتد و كسانی كه بتوانند راهشان را برای تداوم تجارت در چند سال اول پیدا كنند، دیگر بر روی ریل قرار گرفته، رشدشان سرعت خواهد گرفت و احتمال شكست‌شان بسیار كمتر خواهد شد.

نتورك هم دقیقا همینطور است. عده‌ای زیاد از افراد در همان روزها و ماه‌های اول دلسرد شده و از آن دست می‌كشند و از آنجایی كه در نتورك همانند تجارت سنتی فروشگاه یا دفتر كار ندارند، این روند تسریع هم خواهد شد. از همین رو اگر كسی با روندی كه باید در سال اول كارش در نتورك طی كند و مشكلاتی كه ممكن است در این راه با آن‌ها روبرو شود آشنا شود و پیشاپیش روش برخورد با آن‌ها را بیاموزد، درصد موفقیتش بیشتر خواهد شد.

به همین منظور، یك زن و شوهر نتوركر موفق، با نام‌های “مارك و رنه‌رید یارنل”، اقدام به نوشتن كتاب تنها راز موفقیت، دوام آوردن كرده‌اند كه تجربیات بیست ساله آن‌ها و تعداد زیادی از همكارانشان را در سال اول كارشان دربرمی‌گیرد و مرجعی بسیار عالی هم برای كسانی كه تصمیم به شروع كار در نتورك به عنوان یك حرفه جدی دارند، و هم برای كسانی كه هم‌اكنون به شغل شریف نتورك مشغول هستند، به شمار می‌رود. این كتاب كه در سال ۱۹۹۸ نوشته شده، در اولین نوبت انتشار خود به فارسی با عنوان “سال اول شما در بازاریابی شبكه‌ای” و در نوبت‌های بعدی با عنوان ” کتاب تنها راز موفقیت، دوام آوردن” چاپ شده است.

فصل‌های کتاب تنها راز موفقیت، دوام آوردن:

 • فصل اول : بی اعتنایی به موشک جواب رد
 • فصل دوم : اجتناب از تله ی مدیریت
 • فصل سوم : جا خالی دادن از اژدر افسردگی
 • فصل چهارم : متوقف سازی تانک توقعات نادرست
 • فصل پنجم : حمله به کلاهک ریسک گرم
 • فصل ششم : جا خالی دادن از بمب تمرکز زدا
 • فصل هفتم : فرار از مین جلسات
 • فصل هشتم : خالی کردن هفت تیر اتصال
 • فصل نهم : منحرف کردن انفجار مدیریتی

شناسنامهءکتاب تنها راز موفقیت، دوام آوردن:

نوشته : مارک و رنه رید یارنل
ناشر : پردیس دانش
ترجمه : مسعود عوض خانی – پرستو شوکتی
شابک : 964-2509-13-X
تعداد صفحات : 407

7 دیدگاه
 1. لیلا می گوید

  سلام
  متن کامل کتاب رو برام بفرستید
  ممنون

  1. MLMSTUDY می گوید

   سلام. کتاب را باید خریداری کنید. فقط نسخه انگلیسی در اینترنت وجود دارد.

 2. بيز می گوید

  سلام قيمت و نحوه تهيه كتاب تنها راز موفقيت

  1. MLMSTUDY می گوید

   کتاب فروشی ها – در تهران کتاب فروشی جیحون در خیابان انتقلاب

 3. معين كريمي می گوید

  با سلام در يزد هم ميتوان اين كتاب را خريداري كرد؟
  با سپاس

 4. بادران (ویژن تیک) می گوید

  کل مطلب کتاب رو از اسمش میتوان فهمید
  دوام بیار و برای هدفی ک داری بجنگ شک نکن تو هم بهش میرسی

 5. حمید ضیائی می گوید

  من عضو گروه بازاریابی شبکه ای بادران هستم و این کتاب خیلی به من کمک کرد

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.