کتاب تنها راز موفقیت، دوام آوردن

درباره کتاب تنها راز موفقیت، دوام آوردن :

شبکه سازهای تازه وارد، این کتاب تنها راز موفقیت، دوام آوردن را بخوانید!

یارنل ها که درآمد چند میلیون دلاری و بیست سال سابقه ی کاری دارند، یک ساختار علمی جامع، محتوای برجسته و بیش از دویست توصیه برای ماندن و سود بردن در سال اول و ساخت یک پایه تجاری بلند مدت را ارائه می دهند. من این کتاب را به تمام دانشجویان بازاریابی چند سطحی توصیه می کنم. چارلز دبلیو کینگ؛ مدرس دانشگاه ایلینویس شیکاگو

مارک و رنه دو نفر از قدرتمندترین رهبران در صنعت ما هستند. تعهد آن ها به موفقیت دیگران و شهامت آنها در صحبت کردن از قلب و ذهن شان زندگی صدها هزار نفر را تغییر داده است.

طبق لغت نامه وبستر دوام آوردن (to survive) یعنی زنده ماندن و به ویژه حیات بعد از مرگ دیگران. نکته جالب در مورد بازاریابی از بسیاری از جهات این است که دوام آوردن، یعنی ادامه حضور در زمانی که بقیه تجارت را ترک کرده اند و این دقیقا همان چیزی است که باعث ثروت کلان می شود. فرسایش (از دست دادن اعضا) در تجارت ما فاکتور قابل توجهی است. در عین حال به ندرت افرادی را دیده ایم که در این تجارت به طور مستمر کار کرده اند و در نهایت به موفقیت نرسیده باشند.

نتیجه تحقیقات ما نشان می دهد که ۹۵ درصد افرادی که ده سال در مارکتینگ دوام آورده اند، به ثروتی ورای توقعشان دست یافته اند.

ریشه های آغازین صنعت نتورک مارکتینگ به دهه ۱۹۴۰ باز می گردد. زمانی که شرکت Nutrilite Products فروش مواد غذایی را آغاز کرد و ده سال بعد شرکت Amway محصولات خانگی را عرضه نمود. طی پنجاه سال اخیر، این صنعت به شبکه ای قانونی و کارآمد جهت توزیع محصولات تبدیل شد که آن را برای موج بعدی و ورود به دنیای تجارت آماده کرد.

اگر اهل کسب و کار در بازار آزاد باشید و به تاسیس شرکت‌ها و فروشگاه‌ها، نحوه کار آن‌ها و سرانجام‌شان دقت کرده باشید، حتما دریافته‌اید بسیاری از این تجارت‌های کوچک، پس از مدتی شکست خورده و برچیده می‌شوند. فارغ از دلایل این شکست‌ها و برچیده شدن‌ها، درصد بالایی از آن‌ها در سال های اول اتفاق می‌افتد و کسانی که بتوانند راهشان را برای تداوم تجارت در چند سال اول پیدا کنند، دیگر بر روی ریل قرار گرفته، رشدشان سرعت خواهد گرفت و احتمال شکست‌شان بسیار کمتر خواهد شد.

نتورک هم دقیقا همینطور است. عده‌ای زیاد از افراد در همان روزها و ماه‌های اول دلسرد شده و از آن دست می‌کشند و از آنجایی که در نتورک همانند تجارت سنتی فروشگاه یا دفتر کار ندارند، این روند تسریع هم خواهد شد. از همین رو اگر کسی با روندی که باید در سال اول کارش در نتورک طی کند و مشکلاتی که ممکن است در این راه با آن‌ها روبرو شود آشنا شود و پیشاپیش روش برخورد با آن‌ها را بیاموزد، درصد موفقیتش بیشتر خواهد شد.

به همین منظور، یک زن و شوهر نتورکر موفق، با نام‌های “مارک و رنه‌رید یارنل”، اقدام به نوشتن کتاب تنها راز موفقیت، دوام آوردن کرده‌اند که تجربیات بیست ساله آن‌ها و تعداد زیادی از همکارانشان را در سال اول کارشان دربرمی‌گیرد و مرجعی بسیار عالی هم برای کسانی که تصمیم به شروع کار در نتورک به عنوان یک حرفه جدی دارند، و هم برای کسانی که هم‌اکنون به شغل شریف نتورک مشغول هستند، به شمار می‌رود. این کتاب که در سال ۱۹۹۸ نوشته شده، در اولین نوبت انتشار خود به فارسی با عنوان “سال اول شما در بازاریابی شبکه‌ای” و در نوبت‌های بعدی با عنوان ” کتاب تنها راز موفقیت، دوام آوردن” چاپ شده است.

فصل‌های کتاب تنها راز موفقیت، دوام آوردن:

 • فصل اول : بی اعتنایی به موشک جواب رد
 • فصل دوم : اجتناب از تله ی مدیریت
 • فصل سوم : جا خالی دادن از اژدر افسردگی
 • فصل چهارم : متوقف سازی تانک توقعات نادرست
 • فصل پنجم : حمله به کلاهک ریسک گرم
 • فصل ششم : جا خالی دادن از بمب تمرکز زدا
 • فصل هفتم : فرار از مین جلسات
 • فصل هشتم : خالی کردن هفت تیر اتصال
 • فصل نهم : منحرف کردن انفجار مدیریتی

شناسنامهءکتاب تنها راز موفقیت، دوام آوردن:

نوشته : مارک و رنه رید یارنل
ناشر : پردیس دانش
ترجمه : مسعود عوض خانی – پرستو شوکتی
شابک : ۹۶۴-۲۵۰۹-۱۳-X
تعداد صفحات : ۴۰۷

7 دیدگاه
 1. لیلا می گوید

  سلام
  متن کامل کتاب رو برام بفرستید
  ممنون

  1. MLMSTUDY می گوید

   سلام. کتاب را باید خریداری کنید. فقط نسخه انگلیسی در اینترنت وجود دارد.

 2. بيز می گوید

  سلام قیمت و نحوه تهیه کتاب تنها راز موفقیت

  1. MLMSTUDY می گوید

   کتاب فروشی ها – در تهران کتاب فروشی جیحون در خیابان انتقلاب

 3. معين كريمي می گوید

  با سلام در یزد هم میتوان این کتاب را خریداری کرد؟
  با سپاس

 4. بادران (ویژن تیک) می گوید

  کل مطلب کتاب رو از اسمش میتوان فهمید
  دوام بیار و برای هدفی ک داری بجنگ شک نکن تو هم بهش میرسی

 5. حمید ضیائی می گوید

  من عضو گروه بازاریابی شبکه ای بادران هستم و این کتاب خیلی به من کمک کرد

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.