تعلیق مجوز شرکت جانسو

بر طبق اطلاعیه ۱۰۴ دبیرخانه کمیته نظارت بر عملکرد شرکت های بازاریابی شبکه ای و کسب و کارهای مجازی، وضعیت شرکت جانسو تجارت به حالت تعلیق در آمد. در ادامه به بررسی این خبر میپردازیم.

پیرو روند غیرقانونی و تخلفات شرکت جانسو تجارت ( مبنی بر مسدود بودن حساب بانکی شرکت بدلیل تعهدات مالی که عملاً امکان فعالیت این شرکت میسر نخواهد بود و همچنین انجام تراکنش مالی توسط حساب شخصی غیر، تعطیلی دفتر مرکزی شرکت، عدم انطباق نام دارنده پروانه کسب از بین نماینده قانونی اعضای هیات مدیره جدید) درجلسه مورخ ۹۶/۱۰/۰۴ کمیته موضوع ماده (۱۵) آیین نامه مواد(۲)، (۱۲) وتبصره ماده (۸۷) قانون نظام صنفی مقرر نمود فعالیت شرکت تا رفع مسدودی بانکی و تطبیق عملکرد شرکت با مقررات آیین نامه مذکور به حالت تعلیق درآید.

شرکت جانسو

شرکت جانسو در تاریخ ۱۳۹۴/۰۹/۲۴ موفق به کسب مجوز بازاریابی شبکه ای شده است و تا به امروز ۳ اخطار  به شرح زیر دریافت کرده است : اخطار(عرضه کارت اعتباری به همراه بسته نرم افزاری)- اخطار (عدم نظارت بر عملکرد بازاریابان)- تعلیق بابت مسدود بودن حساب بانکی شرکت

مجوز شرکت جانسو

شرکت بازاریابی شبکه ای جانسو به مدیرعاملی خانم مریم محدث مجتهدی با کد صنفی ۰۴۲۷۷۴۹۵۰۶ ثبت گردیده و فعالیت خود را آغاز کرده است. طبق گفته شرکت موسسین این مجموعه از سال ۱۳۷۰ در زمینه تجارتهای بین المللی و بازرگانی در حال فعالیت بوده و سابقه قابل قبولی در زمینه کسب و کار دارند .این شرکت توانسته است با تلاش بازایابان و مدیران خود ۲۰ شعبه در تهران و شهر های بزرگ دیگر تاسیس کند و دارای سبد کلایی متنوع از جمله عطر و ادکلن، آرایشی، سلامت و تندرستی، شوینده و بهداشتی، پوشاک و غذایی است.

تا امروز شرکت جانسو واکنشی نسبت به این خبر نداده است و مشخص نیست تا چه زمانی مجوز این شرکت تعلیق باشد. به زودی اطالعات دقیق تری در اختیار شما قرار می دهیم.

منبع اصناف بازاریابی شبکه ای

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.