تعلیق مجوز شرکت جانسو

بر طبق اطلاعیه ۱۰۴ دبیرخانه کمیته نظارت بر عملکرد شرکت های بازاریابی شبکه ای و کسب و کارهای مجازی، وضعیت شرکت جانسو تجارت به حالت تعلیق در آمد. در ادامه به بررسی این خبر میپردازیم.

پیرو روند غیرقانونی و تخلفات شرکت جانسو تجارت ( مبنی بر مسدود بودن حساب بانکی شرکت بدلیل تعهدات مالی که عملاً امکان فعالیت این شرکت میسر نخواهد بود و همچنین انجام تراکنش مالی توسط حساب شخصی غیر، تعطیلی دفتر مرکزی شرکت، عدم انطباق نام دارنده پروانه کسب از بین نماینده قانونی اعضای هیات مدیره جدید) درجلسه مورخ ۹۶/۱۰/۰۴ کمیته موضوع ماده (۱۵) آیین نامه مواد(۲)، (۱۲) وتبصره ماده (۸۷) قانون نظام صنفی مقرر نمود فعالیت شرکت تا رفع مسدودی بانکی و تطبیق عملکرد شرکت با مقررات آیین نامه مذکور به حالت تعلیق درآید.

شرکت جانسو

شرکت جانسو در تاریخ ۱۳۹۴/۰۹/۲۴ موفق به کسب مجوز بازاریابی شبکه ای شده است و تا به امروز ۳ اخطار  به شرح زیر دریافت کرده است : اخطار(عرضه کارت اعتباری به همراه بسته نرم افزاری)- اخطار (عدم نظارت بر عملکرد بازاریابان)- تعلیق بابت مسدود بودن حساب بانکی شرکت

مجوز شرکت جانسو

شرکت بازاریابی شبکه ای جانسو به مدیرعاملی خانم مریم محدث مجتهدی با کد صنفی ۰۴۲۷۷۴۹۵۰۶ ثبت گردیده و فعالیت خود را آغاز کرده است. طبق گفته شرکت موسسین این مجموعه از سال ۱۳۷۰ در زمینه تجارتهای بین المللی و بازرگانی در حال فعالیت بوده و سابقه قابل قبولی در زمینه کسب و کار دارند .این شرکت توانسته است با تلاش بازایابان و مدیران خود ۲۰ شعبه در تهران و شهر های بزرگ دیگر تاسیس کند و دارای سبد کلایی متنوع از جمله عطر و ادکلن، آرایشی، سلامت و تندرستی، شوینده و بهداشتی، پوشاک و غذایی است.

تا امروز شرکت جانسو واکنشی نسبت به این خبر نداده است و مشخص نیست تا چه زمانی مجوز این شرکت تعلیق باشد. به زودی اطالعات دقیق تری در اختیار شما قرار می دهیم.

منبع اصناف بازاریابی شبکه ای
1 دیدگاه
  1. رویا می گوید

    خدا از همه مسئولینش نگذره این همه به ما وعده وعید دادن آخرش همه چی بالا کشیدن و فرار کردن

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.